Et ve Süt Kurumu Memur Alımı Yapıyor! Önlisans, Lisans

Et ve Süt Kurumu bünyesindeki kadrolara KPSS 2018/2 tercihleriyle önlisans ve lisans düzeylerinden memur alımları yapılmaktadır. Tüm detaylar ve bilgilendirmeler haberimizde yer almaktadır.

Et ve Süt Kurumu Memur Alımı Yapıyor! Önlisans, Lisans

Kamuya memur alımları için 2018 yılının sonlarına yaklaşıyoruz. Kamu kurumları ya da bağlı kuruluşlar, mevcut personel ihtiyaçlarını gidermek için ilana çıkıyorlar. Kamuya yapılan memur alımlarında KPSS puanlarıyla tercih süreçleri de devam ediyor. 11 - 20 Aralık 2018 tarihleri arasında Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puanlarıyla KPSS 2018/2 tercihleri gerçekleştiriliyor. Milyonlarca kişinin merakla beklediği tercih süreci içerisinde, adaylar ilgili ilan edilmiş kadrolara başvurularını tercihleri üzerinden gerçekleştirebileceklerdir. Kadrolar, ÖSYM tarafından yayımlanan kılavuzda tüm detaylarıyla kamuoyuna duyurulmuş durumdadır. Bu duyuruda kadrolar, özel koşullar ve nitelik kodları gibi bilinmesi gereken önemli noktalar hakkında uyarılar da gerçekleştirilmiştir. Bizler de isinolsa.com ekibi olarak dikkat edilmesi gereken ve önemli gördüğümüz noktaları zaten haberlerimizde sizlere ulaştırmaya çalışmıştık. Bu duyurular arasında ilan edilen kadrolarda, çok sayıda kurum ve bakanlık bulunuyor. Bu kurumlardan bir diğeri de Et ve Süt Kurumu olarak karşımıza çıkmaktadır. Kurum bünyesine önlisans ve lisans düzeylerinden memur alımları yapılacaktır.

Önlisans ve Lisans memur alımı - Et ve Süt Kurumu

Kurum bünyesine önlisans ve lisans eğitim düzeylerinden yapılacak memur alımlarında toplam kadro sayısı 8 kişiliktir. Bu kadrolarda önlisans eğitim düzeyinden 2, lisans eğitim düzeyinden ise 6 memur alımı yapılacaktır. Tercihlerinde adaylar Et ve Süt Kurumu kadrolarını da nitelikleri ve özel koşulları karşılamak şartıyla seçebileceklerdir. Tüm memur alımları cep telefonunuza gelsin isterseniz mobil uygulamalarımızı indirebilirsiniz.

Mobil uygulamalar için tıklayınız.

YORUM EKLE