EPDK 33 Memur Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu bünyesindeki memur eksikliği için farklı kadrolarda toplamda 33 kişilik boş kadro ile memur alımı gerçekleştirecek. Başvurular sona eriyor!

EPDK 33 Memur Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu memur personel alımı yapıyor. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu bünyesindeki memur eksikliği için toplamda 33 kişilik kadro ile memur alımı yapacağını duyurumuştu. Başvuruların 13 Kasım 2017 tarihi ile başlamasının ardından artık sona ermektedir. Adaylar başvuruları hala yapmamış ise veya tamamlamamış ise bir an önce başvuru yapmaları gerekmektedir.

Adaylar başvuru işlemlerini gerçekleştirdikten sonra Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından yapılacak olan KPSS ppuan sıralaması sonucunda adaylara Uzman yardımcılığı Giriş Sınavı yapacaktır. Giriş sınavı 11 Aralık 2017 tarihi ile 22 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacak ve KPSS puan başarı sırasına göre toplamda 132 aday çağırılacaktır.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

Başvurular, 13 Kasım 2017 tarihinde başlamıştı. ANcak başvurular sona ermektedir. Başvuru yapacak adaylar başvurularını en geç 20 Kasım 2017 tarihi saat 23:59 a kadar elektronik ortamda yapmaları gerekmektedir. Başvurular, //www.epdk.org.tr internet adresinde yayımlanan "Başvuru Formu" eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmak suretiyle elektronik ortamda yapılır. Adayların, fotoğraflarını ve mezuniyet belgelerini (eğitimini yurt dışında tamamlamış olanların ayrıca diploma denklik belgesini) elektronik ortamda taratıp başvuru formuna eklemeleri zorunludur. İlanda belirtilen süre içerisinde yapılmayan başvurular dikkate alınmaz. İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

SINAVA KATILMA ŞARTLARI NELERDİR?

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu bünyesine alım yapacak olduğu 33 kişilik Uzman Yardımcılığı kadrosu ile adaylardan sınava katılabilmeleri için, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Sınavın yapıldığı yılın Ocak ayı itibari ile 35 yaşının doldurmamış olmak, 2017 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS P2, KPSSP4 veya KPSSP12 puan türlerinden en az 80 puan almış olmak, En az dörtyıl eğitim veren aşağıdaki alanlardan mezun olmuş veya bunlara denkliği olan ve YÖK onaylı yurtdışı Yükseköğretim kurumlarından mezun olmuş olmak şartları aranacaktır. 

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE