En Az Lise Mezunu 1682 Güvenlik Personeli Alımı Yapılacak! Başvurular Başladı

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan ilanlarda en az lise mezunu 1682 güvenlik görevlisi personeli alımı yapıldığı aktarıldı. Yürütülen personel alımına yönelik başvuru detaylarına haberimizden erişim sağlayabilirsiniz...

En Az Lise Mezunu 1682 Güvenlik Personeli Alımı Yapılacak! Başvurular Başladı

İŞKUR üzerinde hem kamu hem de özel sektöre yönelik çok sayıda memur ve personel alım ilanı yayımlanıyor. Yürütülen memur ve personel alımı için adayların taşıması gereken şartlar, başvuru detayları ve diğer bilgilendirmeler de ilan bağlantılarında yer alıyor. Sitemiz isinolsa.com üzerinde kamuya ve özel sektöre yönelik olarak yürütülen bu alımlara yer vermeye çalışıyor, siz değerli ziyaretçilerimize ulaştırmaya çalışıyoruz. Bu memur ve personel alımları arasında ilgi gören kadrolardan birisi olan ve özel sektörde ya da kamuda daimi ihtiyaç haline dönüşen güvenlik personeli kadrosuna yönelik de alımlar yapılmakta, ilanlar yayımlanmaktadır. Şuan itibariyle 1682 güvenlik personeli alımı için İŞKUR üzerinden ilana çıkılmış durumdadır. Yayımlanan lise mezunu personel alımı için başvuru yapacak adayların taşıması gereken şartlara haberimizde yer vereceğiz.

BAŞVURULAR VE DİĞER DETAYLAR

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan lise mezunu güvenlik alımı ilanı için, ilan başlığında da belirtildiği üzere adayların en az lise mezunu olmaları gerekli görülmüş olup, mesleğiyle alakalı sertifikalarının bulunuyor olması istenmiştir. Silahlı ya da silahsız özel güvenlik görevlisi olarak farklı şekillerde Türkiye geneli çok sayıda alım yapılmaktadır. Yürütülecek güvenlik personeli alımı için adayların kamu haklarından mahrum bırakılmamış olması, mesai saatlerine özen gösterecek olması, vardiyalı çalışma sisteminde görev alabilecek olması, mesleğinin getirdiği sorumlulukların bilincinde olması gibi güvenlik personelinde aranacak şartlar aranmaktadır. Adayların KPSS puanlarının ya da spesifik bir bölüm üzerinden mezun olmaları, diğer ilanlarda olduğu gibi beklenmemektedir. Daha fazla detay ve bilgilendirme için İŞKUR bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

İlana ulaşmak için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2018, 19:51
YORUM EKLE