En Az İlkokul Mezunu Ambulans Şoförü, ATT, Hemşire Alımı İlanları İŞKUR Üzerinde Yayımlandı

İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu olan adayların başvuru yapabileceği ambulans şoförü alımı, att alımı, hemşire alımı ilanları yayımlanmış durumdadır...

En Az İlkokul Mezunu Ambulans Şoförü, ATT, Hemşire Alımı İlanları İŞKUR Üzerinde Yayımlandı

İŞKUR üzerinde, binlerce personel ve işçi alım ilanı yayımlanmış durumdadır. Yaklaşık olarak 35 bin kişilik personel ve işçi ilanı arasında, sağlık personellerine yönelik alımlar da yapılmaktadır. Sağlık personeli olan adaylar, aşağıda yer alacak bağlantılar üzerinden, belirtilen kadrolara başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Yapılacak olan başvurularda, adayların İŞKUR üye profillerinin bulunması gerekli olup, bilgilerinin güncel ve eksiksiz olması gerekmektedir. Adayların ilan edilen kadrolara başvuruları alınmaya başlamış ve bir süre daha devam edecektir. İlgili ilanlara yönelik kadro bilgisine aşağıdan erişim sağlayabilirsiniz...

İŞKUR üzerinden yapılan personel alımları

Yayımlanan ilanlar arasında ambulans şoförü, Acil Tıp Teknisyeni, hemşire alımları gerçekleştirildiği bilinmektedir. Tüm bu ilanlar İŞKUR üzerinden kamuoyuna ulaştırılmış ve adayların başvurularına açılmıştır. İlgili kadrolara kısaca göz atalım:

Ambulans şoförü alımı (en az ilkokul mezunu): İlk yardım sertifikası, mesleki bilgi ve tecrübesi bulunan adaylar arasınan alım yapılacaktır. Askerlik hizmetinin tamamlanmış olması ve görevini yapmasına engel bir rahatsızlığının bulunmaması gerekli görülmektedir. Başvuru yapmak isteyen adaylar, aşağıda yer alacak bağlantıyı tarayıcılarının adres satırına kopyalayıp yapıştırarak tüm ilanlara ulaşabilirler. Tüm ilkokul mezunu personel alımı ilanları için isinolsa.com sitemizi takip etmeyi unutmayınız.

Ambulans şoförü ilanları > https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=7117

Acil Tıp Teknisyeni alımlarında 6 farklı şehre yönelik ilanlar yayımlanmıştır. Aşağıdaki adres üzerinden başvuru bağlantılarına ve tüm ilanlara erişim sağlayabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2000

Hemşire alımı için başvuru yapacak adayların en az lise mezunu olmaları gerekli olup, mesleki bilgi ve tecrübe sahibi olmaları istenmektedir. Başvuru yapacak adayların mutlaka diğer ilan şartlarına göz atmaları gerekli olup, ilgili bağlantısına aşağıdan ulaşılabilir durumdadır.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3143

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 11:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
HÜSEYİN AKÇAY
HÜSEYİN AKÇAY - 3 yıl Önce

Arkadaş şu linklerinizi tıklamalı yapsaniza

Tuğba gürbüz
Tuğba gürbüz - 3 yıl Önce

Başvuruları nasıl yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz

Hüseyin Akyazı
Hüseyin Akyazı - 3 yıl Önce

Konya da var mı ambulans şöförü alımında

Muhammed bilal koyuncu
Muhammed bilal koyuncu - 3 yıl Önce

Ben baş vurmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

Emre ön
Emre ön - 3 yıl Önce

Bununla ilgili yalan haber dedi işkur ben gittim sordum başvurusu bile çıkmıyo neye dayanarak böyle birşey yayınladınız

Ekrem
Ekrem - 3 yıl Önce

Basvuru linklerini kopyalayamiyoruz

İbrahim
İbrahim - 3 yıl Önce

Başvuru kağıdını ilgili birimlere mı gönderiyoruz

Duygu günay
Duygu günay - 3 yıl Önce

Sağlık meslek lisesi mezunuyum acil tıp teknisyeni olarak iş aramaktayım


SIRADAKİ HABER