En Az İlköğretim Mezunu Hasta Kabul Memurları Alınıyor! İlanlar Yeni Yayımlandı-Başvurular Başladı

İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu hasta kabul memurları alınıyor. Yürütülen alımlara yönelik ilanlara başvurular alınmaya başladı...

En Az İlköğretim Mezunu Hasta Kabul Memurları Alınıyor! İlanlar Yeni Yayımlandı-Başvurular Başladı

İlgi gören personel ve memurluk kadrolarından birisi olan hasta kayıt kabul memuru kadroları için alımlar devam ediyor. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara başvurular alınmaya başladı ve adayların başvuruları uzunca bir süre daha alınmaya devam edecek. İlgi gören kadrolardan olan bu kadrolara başvuru yapmak isteyecek adaylara, gerekli bilgilendirmeleri, başvuru bağlantılarını, ilanlara başvurularda aranacak şartlara ve bilinmesi gereken diğer detaylara haberimizde yer vermeye çalışacağız.

İlanlar yayımlandı, başvurular alınıyor

İŞKUR üzerinden yayımlanan hasta kabul memuru alımı için adayların ms-office programlarını kullanabiliyor olması, askerlik hizmetini tamamlamış olması, takım çalışmasına yatkın olması, güleryüzlü çalışma prensibini benimsemiş olması, dış görünüşüne özen gösteriyor olması, mesai saatlerine özen gösterebilecek olması, kendisine verilecek görevleri yerine getirebilecek olması, kamu zararına faaliyetlerde yer almamış olması, en az ilkokul mezunu olması, kendini geliştirmeye açık olması şeklinde belirtlen temel şartlar üzerinden yapılacak seçimle gerçekleştirilecektir. Yapılacak olan alımlar, ilan yayımlayan kurumlar tarafından yürütüleceğinden, işe alınma sürecinin muhattapları sitemiz isinolsa.com değil, başvurunun yapıldığı kurumlardır. Bu kurumların ilanları İŞKUR üzerinden kamuoyuna aktarılmıştır. İlgili alımlara yönelik kanıt niteliğindeki ekran görüntüsüne aşağıdan erişim sağlayabilirsiniz.

İlanlara nasıl başvuru yapılır?

Aşağıda yer alacak bağlantıyı tarayıcınızın adres satırına kopyalayınız ve ardından " Enter " tuşuna basınız. Açılan ekranda Açık iş ilanları arasındaki arama bölümüne " hasta " kelimesi yazıp, açılan sorgu sonuçlarından aşağıya doğru inerek hasta kabul memuru seçeneğini bulunuz. Bu seçeneği seçtikten sonra " Ara " tuşuna basınız ve ilanları görüntüleyiniz.

İlan bağlantısı için > https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx (Yukarıdaki açıklamaları okuyunuz.)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gülbeyaz
Gülbeyaz - 3 yıl Önce

En az kac yasinda olmak gerekkli bide bu isin maaşı ne kadar

Zerife Genç
Zerife Genç - 3 yıl Önce

Kusura bakmayında hiç bir kayda ulaşılmıyor

ALİ
ALİ - 3 yıl Önce

MAAŞ FAZLA DEĞİLDİR SANIRIM.

Zehra Alagöz
Zehra Alagöz - 3 yıl Önce

Hasta kabul sekreterligini bu kadar yerden yere çakmağın lütfen.hic olmazsa "en az ilkokul mezunu"ibaresini çıkarın .kas yaparken göz oymayin.

zekine
zekine - 3 yıl Önce

ben oğlum için iş arıyorum askerliğini yaptı komondo olarak lise mezunu maddi sıkındntısıan dolayı okudamadım 2016 kpps si var 70 puan 1988 doğumlu

SIRADAKİ HABER