Emniyet Genel Müdürlüğüne 25 Bin 500 Polis Alımı Müjdesi Geldi!

Başkan Recep Tayyip Erdoğan 100 günlük eylem planını açıkladı. Personel alımı müjdesi geldi. Buna göre polis memuru ve polis amiri kadrolarında toplamda 25 bin 500 alım yapılacak işte detaylar..

Emniyet Genel Müdürlüğüne 25 Bin 500 Polis Alımı Müjdesi Geldi!

Başkan Recep Tayyip Erdoğan 100 günlük eylem planını açıkladı. Personel alımı müjdesi geldi. Buna göre polis memuru ve polis amiri kadrolarında toplamda 25 bin 500 alım yapılacak işte detaylar.

100 Günlük eylem planında adaletten ekonomiye personel alımından bir çok projeye kadar önemli başlıklar yer alıyor. 2019 ile 2023 yılları arasında tamamlanması planlanan projelerde bin üzerinde icraat yer alacak. Ayrıca açıklamalarda önemli bir başlık ise personel alımlarında olacak. Toplamda 47 binden fazla personel alımı polis bekçi, askeriye gibi ihtiyaç bulunan kadrolarda olacak. Buna göre polis adaylarını sevindirecek gelişmede 25 bin 500 polis amiri ve polis memuru kadrolarında alım yapılacak.

25 BİN 500 POLİS ALIMI

Polis amiri ve polis memuru alımlarında İçişçileri Bakanlığının önemli ölçüde personel ihtiyacını giderecek olan alımlar için sayı verildi. Başkan Recep Tayyip Erdoğan polis memuru için 22 bin 500 polis amiri için ise 3 bin alım yapılacağını müjdeledi. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2018, 18:06

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
adsız
adsız - 2 yıl Önce

Nezaman

Zübeyde
Zübeyde - 2 yıl Önce

Bunlar ne zaman gerçekleşecek yakın tarih yokmu? Bunların içinden bayan alımı kaç tane olacak

Kader kurbanı
Kader kurbanı - 2 yıl Önce

Allahım soracakk hesabını inşAllah.Fetö davasına ihraç ettiniz eşimi günahsız bir insana nasıl yaptınız binletce polisi eşime yaptığınız gibi kapıya koydunuz şimdi polis alımı yapıyorsunuz.Hakımız haram olsun inşAllah bşzi böyle mahrum ettiniz kim sebep olduysa hepinizde Allahınızdan bulun içimiziii yaktınız. Sizde yanın inşAllah.

Yunus Kalkan
Yunus Kalkan - 2 yıl Önce

Pöh alımı olur inşAllah lise mezunu hayırlısıyla Allah'ın izniyle inşAllah.

Busra
Busra - 2 yıl Önce

22.donem sözlü mülakat sonuçları açıklansin artk ya beklemektn sinir sistemimiz çöktü :(

Pinar
Pinar - 2 yıl Önce

O kadar sucsuz polisleri ihrac ettiniz adalet istiyoruz sucsuzlar komisyonu beklemeden iade edilsin gercek fetoculer görevlerinin basında nasil is anlamadik

tuncay
tuncay - 2 yıl Önce

önlisans mezunları da polis olma hakki verilsin

okan candemir
okan candemir @tuncay - 2 yıl Önce

verildi zaten kardeş

Sinem
Sinem - 2 yıl Önce

Lise mezunu alımı olsun yaş sınırı çıksın