Emniyet Genel Müdürlüğü Açıkladı! 220 PÖH Alımı Yapılacak!

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Özel Harekat alımları için özel harekat kursu düzenlenecek. EGM personeli arasından yapılacak 220 PÖH alım detaylarını aktarıyoruz.

Emniyet Genel Müdürlüğü Açıkladı! 220 PÖH Alımı Yapılacak!

Emniyet Genel Müdürlüğü EGM 2018 PÖH alımlı yapacak. Polis memurları tarafından  personel alımı. Polis Özel Harekat Polisleri emniyet teşkilatında yoğun ilgi ve başvurunun yaşandığı meslekler arasında bulunuyor. 2018 yılı PÖH alımı yapılacak mı diye merak eden adaylar için yeni bir alım açıklaması geldi. Emniyet personeli arasından yapılacak PÖH alımları için özel harekat kursu açılacağı belirtildi. Buna göre 220 kişilik kursta başvurular nasıl yapılacak. Başvuru şartları neler?

220 KİŞİ PÖH ALIMI

Erkek PÖH alımları için temel özel harekat kursu düzenlenecek. Fiziki yeterlilik testi ile mülakat sonuçlarına göre adaylar kursa alınacaklar. Alım yapılacak olan PÖH sayısı 220 kişi olarak açıklandı. 

Yaş şartında: Adayların 28 yaşında  gün almamış olmaları gerekiyor. Buna göre komiser ve komiser yardımcıları için 30 yaşından gün almamış olmak yeterli olacak. 

Emniyet personeli arasından yapılacak PÖH alımlarında başvurular adayların görev yaptıkları yerde bulunan idari bürolar aracılığı ile yapabilecekler. 

Temek özel harekat kursuna başvurular 6 Temmuz tarihine kadar devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 20:54

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Burhan
Burhan - 12 ay Önce

Peki öğrenim durumu nedir

Onur ünlü
Onur ünlü - 12 ay Önce

Sartlar nedir

Metin HIZLIOĞLU
Metin HIZLIOĞLU - 12 ay Önce

Merhaba Askerlikliğim 1988/1990 yılları arasında JANDARMA Olarak yaptım, 14/05/2000 den 10/05/2018 é kadar Fransada yaşadım, iyı derecede fransızca biliyorum iş arıyorum Saygılarımla. ...

Furkan oguz
Furkan oguz - 12 ay Önce

Anlamıyormusu uz arkadaşlar dışaridan alim yok anliyacaginiz kadar anlatiyim yani resmi polis olanlar yada sivil gonunlü polis özel harekat olabilir diye de iliyor orda ysni disaridan sivil vatandaş alımı yok

Muhammet
Muhammet - 12 ay Önce

Lise mezunlari icin gecerli midir

nurcan
nurcan - 12 ay Önce

Nasıl başvuru yapılıyo

Ferhat
Ferhat - 12 ay Önce

Nasil alınıyor yardımcı olun lutfen

Ferhat
Ferhat - 12 ay Önce

Lutfen yardimci olun bunu nasil yapacagiz