EGM İlkokul Mezunu Memur Alacak! İşte Detaylar 2828 Sayılı Kanun

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bünyesine 2828 sayılı kanun dahilinde ilkokul mezunu adaylar arasından memur alımı yapılmaktadır. Yapılmakta olan bu alımlara dair tüm detaylar ve EGM memur alımı başvuru bağlantıları haberimizde...

EGM İlkokul Mezunu Memur Alacak! İşte Detaylar 2828 Sayılı Kanun

EGM bünyesine 2828 sayılı kanun kapsamında hak sahibi olarak değerlendirilebilecek kişiler arasından memur alımı gerçekleştirilecektir. EGM bünyesine yapılacak olan bu alımlar Sosyal Hizmetler Kanunu dahilindedir. Hak sahiplerinin başvuruda bulunmadan önce, ilgili bağlantılar üzerinden hak sahipliğini doğrulaması gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylar, aşağıda hak sahipliği doğrulama sayfasına erişim sağlayabilirler.

EGM İLKOKUL MEZUNU MEMUR ALIMI

EGM bünyesine 22 kişilik kadroya tercihler ile memur alımı yapılıyor. Bu alımlara yönelik tercih süreçleri 14 Aralık 2018 tarihine kadar devam edecektir. Başvuru yapmak isteyen adayların en geç 14 Aralık 2018 tarihi itibariyle tercihlerini hatasız olarak gerçekleştirmeleri gerekmektedir. EGM alımlarına başvuru yapacak adaylarda 2828 sayılı kanun ve 657' e uygunluk aranmaktadır. Devlet tarafından, devlet korumasında yetiştirilme kararı alınmış, devlet eliyle yetiştirilerek bugünlere getirilen kişilerin kamuda istihdam edilmesine yönelik yayımlanan ilanlarda, tercih süreçleri devam etmektedir. Tercihlerini gerçekleştiren adayların, noter huzurunda gerçekleşecek kura çekiminin ardından işe yerleştirmeleri sağlanacaktır.

EGM MEMUR ALIMINA TERCİH İŞLEMLERİ VE BAĞLANTILAR

Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesine yapılan ilkokul mezunu memur alımının yanı sıra, çok sayıda kurum ve bakanlık için de memur alımları yapılmaktadır. İlgili 2828 sayılı kanun dahilinde, ilana çıkmış ve adayların tercihini yapmasını bekleyen memurluk kadroları, hak sahipliği doğrulaması, başvurularda adaylardan istenen belgeler ve işe yerleştirmede adayların bilmesi gereken noktalar gibi tüm konu başlıklarının cevaplarına aşağıdaki bağlantıyı kullanarak erişim sağlayabilirsiniz.

Kılavuz, ilanlar ve detaylar için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2018, 22:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Burcu koca
Burcu koca - 2 yıl Önce

Başvuru nasl yapılacak tam acklama goremedim

Burak er
Burak er - 2 yıl Önce

Dayimiz yokki

Hüseyin yıldırım
Hüseyin yıldırım - 2 yıl Önce

Nereye nasıl baş vuracağız burda bir detylı baş vuru açklması yok yrdm ltfn