EGM 10 Bin 500 Bekçi Alımı İçin Geri Sayım Sürüyor! İlan Tarihi ve Detaylar

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) 10 bin 500 bekçi alımına yönelik süreç yaklaşıyor. Bekçi alımı ne zaman yapılacak, ilana yönelik bilgilendirmeler gibi soruların yanıtları haberimizde...

EGM 10 Bin 500 Bekçi Alımı İçin Geri Sayım Sürüyor! İlan Tarihi ve Detaylar

Binlerce kişi tarafından merakla beklenen bekçi alımlarıyla alakalı süreç yaklaşıyor. Daha önce yaptığımız haberlerde bekçi alımının biraz gecikebileceğini, bekçi alımlarıyla alakalı sürecin Mart ayına sarkabileceğini ifade etmiştik. Bu alımlarla alakalı da süreci takip edeceğimizi ve önemli gelişmeleri sizlere aktarmaya çalışacağımızı vurgulamıştık. Yakın zaman içerisinde özellikle Şubat-Mart ayları arasında bir tarihte, 10 bin bekçi alımı konusunda gelişmeleri sizlere aktarabilmeyi ümit ediyoruz. Bu alımlarla alakalı başvuru şartlarının değişiklik göstermeden, daha önceki alımlarla aynı olacak şekilde yayımlanacağını düşünmekteyiz. Bazı adaylar tarafından yaş şartlarıyla alakalı talepler bulunsa da bu değişikliklerin yapılmayacağını öngörüyoruz.

Alımlar Şubat-Mart aylarında gündeme gelebilir

Emniyet Genel Müdürlüğü(EGM) bekçi alımı için ilanın yayımlanması bekleniyor. Önce Resmi Gazete' de 10 bin bekçi alımı için kadro ihdası gerçekleştirilmişti, ardından da İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından açıklamalar yapıldı ve alım sayısının 10 bin 500 olduğu aktarıldı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından yapılan bu açıklamaların ardından da ilanların tarihleri merak ediliyordu. Bizler zaten yaptığımız haberlerde bu alımların Şubat-Mart ayları arasında gerçekleştirilebileceğini, mevcut alımlar nedeniyle sürecin bu tarihlere sarkabileceğini belirtmiştik. Yakın zaman içerisinde bu ilana yönelik sürecin netleşmesini ve kamuoyuna duyurulmasını beklemekteyiz. Gelişmeler yaşandığında mobil uygulamalarımız aracılığıyla sizlere anında ulaştırılacaktır. Bildirim alarak haberdar olmak için mobil uygulamalarımızı indirmeyi unutmayınız. EGM bekçi ilanları konusunda yaşanan tüm gelişmeler ve süreçlere sitemiz isinolsa.com üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Uygulamalar için tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İlker
İlker - 3 yıl Önce

Öğrenim durumu ne olucak

Murat
Murat - 3 yıl Önce

Yaş sınırı nedir acaba

Selçuk   bayramoglu  istiyorum ben
Selçuk bayramoglu istiyorum ben - 3 yıl Önce

ASKERLİK KALMASINI

Mehmet
Mehmet - 3 yıl Önce

Kesin bir tarih neden verilmiyor acaba

Alper
Alper - 3 yıl Önce

Askerlik kalksın

SIRADAKİ HABER