Düşük KPSS Puanıyla Zabıta, Nikah Memuru ve İtfaiyeci Alımı Yapılacak! İlanlar Yayımlandı, Başvurular Sürüyor

Kamuya ve bağlı kuruluşlarına yönelik olarak yapılan memur personel alımlarında, zabıta, nikah memuru ve itfaiyeci kadrosuna yönelik alım ilanları yayımlanmış, başvuru süreci içerisine girilmiş durumdadır.

Düşük KPSS Puanıyla Zabıta, Nikah Memuru ve İtfaiyeci Alımı Yapılacak! İlanlar Yayımlandı, Başvurular Sürüyor

Kamu kurumlarına yapılan memur personel alımlarında, düşük kpss puanı üzerinden çok sayıda ilan yayımlanmış durumda. Bu alımlarda zabıta memuru, nikah memuru ve itfaiye eri kadrolarına yönelik ilanlar yayımlanmıştır. Yayımlanan kadrolara başvuru yapmak isteyecek adaylara yönelik tüm bilgilendirmelere haberimizde yer verip, sizlere ulaştırmaya çalışacağız.

Zabıta memuru alımı

Bu kadro için başvuru yapacak adayların, belirtilen bölümlerden mezun olmuş olması, boy ve kilo şartlarını barındırması, 657 sayılı kanunun 48. maddesinde belirtilenlere uygun olması gerekmektedir. Başvurularda adayların taşımaları gereken kılavuzda belirtilmiş diğer nitelik ve koşullara uygun olması istenmektedir. Başvurular şahsen yapılacaktır.

Nikah Memuru Alımı 

Başvuru yapmak isteyen adayların, yukarıda beliritlen temel şartlara ek olarak, dış görünüşüne özen göstermesi, sağlık problemi bulunmaması, mesleki bilincinin yüksek olması, kendini geliştirmeye açık olması mülakat sürecinde fayda sağlayacaktır.

Düz memur kadrosu

Ofis işi olarak adlandırılabilecek; evrak, belge veya dökümanların arşivlenmesi, bilgisayara işlenmesi ya da amirden gelecek görevlerin yerine getirilmesi işlerini yapacak bu kişiler için başvuru şartları yukarıda belirtilen koşullarla ortak özelliklerdedir. Başvuruların Mardin Derik Belediyesine şahsen yapılması ve istenen belgelerin teslim edilmesi gerekmektedir.

Devam eden ilan itfaiyeci alımı

Yayımlanan ve başvuru süreci devam eden bu ilan için de adayların belirtilen bölümlerden mezun olmaları, itfaiyecilik meslek şartlarını taşımaları, sağlık raporlarını sunabilmeleri, gerekli eğitimleri belgelemeleri, ehliyet sahibi olmaları istenmektedir. En az lise mezunu itfaiye eri alımları için Lüleburgaz Belediyesi' ne şahsen müracaat yapılacaktır.

TÜM MEMUR ALIMLARI CEBİNİZE GELİYOR!

Uygulamalarımızı indirerek, tüm ilanlardan anında bildirim alabilirsiniz.

iOS> TIklayınız

Android> Tıklayınız

Instagram' da bizi takip etmek için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 11:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Faysal
Faysal - 3 yıl Önce

Hep 35 yaş'a takiliyoruz. Peki 35 yas ustu insanlar hep issizmi kalacak asıl bunların çalışmaya ihtiyacı vardır. Ya bu insanları sınava sokmayın yada bu yaşa uygun iş olanakları geliştirin. Asıl mağdur olan kesim 35 yaş üstü olan kesimdir.

Muhammet07
Muhammet07 - 3 yıl Önce

Bütün istedikleri özellikler mevcut ama yaş kriteri diye bişey koymuşlar 30 yaş üstü insanlar ne yapmalı insanın en olgun olduğu zamanları değerlendirmiyorlar

Sevinç Çelik
Sevinç Çelik - 3 yıl Önce

Valla her yer memur aliyoda kim bunlar bize ugramiyoda dayı meselesi

Suna kayakeser
Suna kayakeser - 3 yıl Önce

Nasıl başvurabilirim yardim

Bayan
Bayan - 3 yıl Önce

Kpss olmasa keşke direk mülakat olsa herseyde. hak eden kazanmalı işini yapmalı.hem insanlar bir çok yerde sevdiği isi ypma şansı bulcak ama kpss engel oluyo mesela bn polislik çok istiyorum ama kpss den 70 alamadım onlisans mezunuyum başvuru yapamayacam nolcak sonuc giremiycem ama kpss sarti olmasa cok iyi olur rabbim nasip eder blki dgsiklik olur da şansımız artar

Semra
Semra - 3 yıl Önce

Başvuru şartları nerde nasıl başvuru yapılıyor

Mehmet
Mehmet - 3 yıl Önce

Vergi müfettişleri alınmayacak mı

Tuğba BOZ
Tuğba BOZ - 3 yıl Önce

Başvuruyu nasıl yapabilirim ?


SIRADAKİ HABER