Düşük KPSS ile Çok Sayıda Memur Alınacak! İşte O Kurumlar!

Kamu kurumlarına memur alımı yapan kurumları aktarıyoruz. İşçi, memur ve personel alımlarında düşük KPSS ile alım yapılan bir çok kurum bulunuyor. Adaylara özel haberimizden detaylara erişebilirsiniz.

Düşük KPSS ile Çok Sayıda Memur Alınacak! İşte O Kurumlar!

Kamu kurumlarına yapılacak işçi, personel ve memur alımlarında merkezi sınav olan KPSS puanı esas alınmakta. Bazı kurumlar KPSS sınavı puanı için düşük puanı baraj olarak esas almakta iken bazı kurumlar ise KPSS şartı aranmadan personel alımı yapmakta. Kamu Personel Seçme puanı düşük olan adaylar ise açıklanan ilanlardan daha düşük puan ile alım yapılacak kurumların yapmış ilanlarını beklemekte. işin olsa ekibi olarak KPSS'siz ve düşük Kpss ile yapılan alımları aktarıyoruz.

Adalet Bakanlığına Tercüman alımı yapılacak. Adaylar başvuruda KPSS puanı şartı aranmayacak. İstanbul Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Başkanlığında görevlendirilecek olan personellerin 18 yaşını tamamlamış olmaları, daha önceden disiplin nedeniyle kamu görevinden çıkartılmamış olmaları, Komisyona bağlı yerde ikamet etmeleri başvuru şartları bulunmakta. Diğer yandan, 1 Ekim tarihinde alınmaya başlayacak olan başvurular 31 Ekim tarihine kadar devam edecek.

İlan detayları için tıklayın

6 Belediyeye düşük Kpss ile daimi personel alımı yapılacak. İşin olsa ekibi olarak aktarmış olduğumuz ve başvuruları İŞKUR üzerinden devam eden alımlardan, Türkiye genelinde 6 farklı belediye çok sayıda alım yapacak. Adayların kamu personeli seçme sınav puanlarının düşük olmasıyla başvuru yapabilme imkanları bulunacak. Başvuru şartlarında 18 yaşını tamamlamış olmak gerekmekte. Başvuru yapılan pozisyonların eğitim seviyesine sahip olmak gerekmektedir.

İlan detayları için tıklayın

Kamu kurumlarında Uzman Yardımcısı, Veri Hazırlama Ve Kontrol İşletmeni, Güvenlik Görevlisi, Mühendis, Tekniker Kadroları, İşçi, Büro Memuru, Ofis Personelleri, Zabıta Memuru, Sağlık Personelleri, Yardımcı Personeller, Hizmetli, Şoför, Asistan kadrolarında KPSS puanı ile alımlar yapılacak. Başvurular İşkur üzerinden alınacak olup adaylar ilanlara aşağıdaki linkten erişebilir.

İlan detayları için tıklayın

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2018, 23:00

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat yavuz  gamze yavuz
Murat yavuz gamze yavuz - 1 yıl Önce

Ikiside muhasebe bitirdiler kamu da büro sekreterligi is icin yardimci olursaniz sevinirz

Şerife
Şerife - 1 yıl Önce

Kamu mezunuyum kamuda iş arıyorum