Devlet Personel Başkanlığına Naklen Personel Alımı İçin Son Gün (3 Ağustos)

Devlet personel başkanlığı personel ihtiyacının giderilmesi için bir ilan yayımladı. Buna göre naklen alınacak personellerin başvuruları şahsen yada posta yolu ile yapılabilecek. Başvurular 3 Ağustos tarihinde son bulacak. Detaylar neler?

Devlet Personel Başkanlığına Naklen Personel Alımı İçin Son Gün (3 Ağustos)

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına bağlı olarak görev yapan Devlet Personel Başkanlığı kamuda personel alımlarında ya da personel rejiminde önemli çalışmalarda bulunuyor. Buna göre personel ihtiyacının giderilmesi için resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan naklen alım ilanında avukat alımları yapılacak. Adaylar başvuruları şahsen ya da posta yolu ile yapabilecekler. 

BAŞVURU ŞARTLARI;

Adayların 657 sayılı devlet memurları kanuna tabi 4/A maddesine göre halen kamu kurumlarında çalışıyor olmaları, haklarında devam etmekte olan ya da aleyhine sonuçlanmış adli idari soruşturma bulunmaması, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmaması istenilmektedir. 

Başvuru Dilekçesi, Özgeçmiş, kurumdan onaylı Hizmet Belgesi ile birlikte şahsen ya da posta yolu ile başvuru yapılabilecek adaylar başvurularını 3 Ağustos tarihine kadar yapmaları gerekiyor. Devlet Personel Başkanlığının adresi: Ankara İzmir Caddesi No:41 Kızılay Çankaya'da bulunmaktadır.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2018, 18:03

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE