Cumhuriyet Üniversitesi KPSS Puanı İle Memur Alımı Yapıyor

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılmış olan duyuruya göre bünyesindeki personel eksikliği için 2016 yılı KPSS puanı ile personel alımı gerçekleştirecek.

Cumhuriyet Üniversitesi KPSS Puanı İle Memur Alımı Yapıyor

Cumhuriyet Üniversitesi 05 Haziran 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusunda personel alımı yapacağını belirtti. Yapılan duyuruya göre Cumhuriyet Üniversitesi, 6. Dereceli 1 kişilik boş kadrosu ile Avukat alımı yapacak. 

Adaylar başvurularını yapabilmeleri için kadro durumuna göre, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak, son başvuru tarihinin son günü itibari ile avukatlık ruhsatnamesine sahip olmak, Hukuk Fakültesi mezunu olmak ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak şartları aranmaktadır.

Adaylar bu nitelikleri taşımaları dahilinde, başvurularını 05 Haziran 2017 tarihi ile 19 Haziran 2017 tarihleri arasında başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvurular, başvuru formu, diploma, üç adet vesikalık fotoğraf, Kamu Personeli Sonuç belgesi, özgeçmiş ve Avukatlık ruhsatnamesi onaylı örneği ile Cumhuriyet Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı SİVAS adresine şahsen yapılacaktır. İlanın tam metnine ulaşmak isteyen adaylar Buraya Tıklayarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE