CTE KPSS Şartı Olmadan 4 Bin İnfaz Koruma Memuru Alımı Başvuruları Sona Eriyor

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesindeki memur personel ihtiyacını karşılamak üzere 4 bin kişilik boş kadro ile İnfaz ve Koruma memuru alımı başvuruları sona eriyor.

CTE KPSS Şartı Olmadan 4 Bin İnfaz Koruma Memuru Alımı Başvuruları Sona Eriyor
Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Aralık ayının başında yapmış olduğu duyurusunda bünyesindeki memur personel ihtiyacını karşılamak için Bir duyuru yapmıştı. Yapılan duyuruda Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Taşra Teşkilatına en az lise mezunu ve KPSS Şartı Olmadan İnfaz Koruma Memuru Alımı yapılacak. Alımlar uzman Erbaşlar arasından gerçekleşecektir. Başvuru yapacak adaylar için verilen süre dolmak üzere adaylar en geç 23 Aralık 2016 Cuma gününe kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Adaylardan, Kamu haklarından mahrum bulunmayan adaylar,T.C. Vatandaşı olan adaylar,Herhangi bir ceza hükümlülüğü bulunmayan adaylar,Güvenlik Soruşturması olumlu sonuç verecek olan adaylar,Yapılacak Sınavı son başvuru tarihi itibari ile henüz 35 yaşını doldurmamış olan adaylar,Adalet Bakanlığı Memur, Sınav-Atama ve Nakil Yönetmeliğinin 6-18/c maddesinde bulunan şartları taşıdığını Sağlık Bakanlığına bağlı tam teşekküllü Devlet hastanelerinden alacakları sağlık kurulu raporu ile belgelemek,3269 sayılı Uzman Erbaş Kanuna tabi olarak en az iki yıl çalışmış olmak. (Diğer personel Kanunlarına tabi olarak çalışmış olanlar başvuru yapamayacaktır.)En Az Lise Mezunu veya Dengi Okul mezunu olan adaylar,170 cm boyundan kısa olmayan adaylar,Boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 13’ten fazla,17’den az olmamak şartları aranmaktadır.

Yukarıdaki şartlara uygun olan adaylar en geç 23 Aralık 2016 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular şahsen yapılacaktırç Posta yolu ile veya kargo yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Ayrıca Buraya Tıklayarak ilanın tam metnine ulaşabilirsiniz ve ilanın tam metnini inceleyerek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE