Büro Memuru ve Hasta Kayıt Memuru Alımları Başlıyor! İlanlar Yayımlandı

Hastanelere hasta kayıt memuru ve büro memuru alımları başlıyor, alımlara yönelik ilanlar İŞKUR üzerinde yayımlanmaya başladı...

Büro Memuru ve Hasta Kayıt Memuru Alımları Başlıyor! İlanlar Yayımlandı

Kamuya ve bağlı kuruluşlarına yapılan memur alımlarının dışında, özel sektör işletmelerine ve kuruluşlarına yönelik memur personel alımlarını da yayımlayan İŞKUR, hastanelere hasta kayıt kabul memurları alımlarını da yayımlamış durumdadır. Bu kadronun dışında büro memuru kadrosu için de ilanlar yayımlanmış ve kamuoyuna duyurulmuştur. İŞKUR üzerinden başvuruları alınacak olan bu ilanlar, Türkiye geneli özel hastanelere ve özel işletmelere yönelik gerçekleştirilmektedir. Yayımlanan ilanlara başvuru yapmak isteyecek adaylar için başvuru bilgisine ve ilanlara dair bilgilere aşağıda yer alacak bölümden ulaşabilirsiniz.

Hasta kayıt memurları alımı

Yayımlanan ilanlarda, hastane bünyesinde görev alacak kişilerin; hastaların evrak girişlerinin sağlanması, sonuçlarının alınması ve sisteme girilmesi, hastane içi dosyalama işlemlerinin elektronik ortamda yapılması, hastanın ilgili birimlere yönlendirilmesi, hastanın randevu süreçlerinin kontrol edilmesi ve sağlanması, hastanın evraklarının dosyalanması ve elektronik ortama aktarılması gibi işlemleri yapmaları beklenecektir. Bu pozisyona başvuracak kişilerin, bilgisayar kullanımının iyi olması, MS-Office programlarını kullanabiliyor olması gerekmektedir.

Büro memuru alımları

İlgili pozisyona başvuracak kişilerin, işletme içi evraklarının düzenlenmesi ve dosyalanması, gerektiğinde elektronik ortama aktarılması, ofis dosyalarının veya arşiv kayıtlarının düzeninin sağlanması, faturalarının kesilmesi, işletme içi müşterilerle ilgilenilmesi veya ofis içerisinde ihtiyaç olabilecek ve iş yeri amiri tarafından verilecek görevlerin yerine getirilmesi gibi işler yapacaklardır.

İlanlara başvuracak kişiler İŞKUR açık iş ilanları bölümünden Büro memuru veya hasta kayıt memuru şeklinde aramalar gerçekleştirerek, ilanlara ulaşabilirler. Başvurular öncesi üye profillerindeki bilgilerin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olunması gerekmektedir. Tüm ilanlar cep telefonunuza bildirim olarak gelsin isterseniz mobil uygulamalarımızı indirebilirsiniz.

iOS> Tıklayınız

Android> Tıklayınız

Instagram' da bizi takip etmek için tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Barış
Barış - 2 yıl Önce

İlanın detayı var ama ilanla ile ilgili ulaşacağımız sayfa yok.

vatandaş
vatandaş - 2 yıl Önce

dünya kadar kadro verdiler hastanenelere yetmedi.çünkü is yapmıyorlardı kadro alinca hiç yapmiyorlar şimdi onlara adam lazim buyursunlar diye

Çalısanlar
Çalısanlar @vatandaş - 2 yıl Önce

SENCE OYLE AMA BIZ ALNIMIZIN AKI HELAL RIZIK GOTURUYORUZ EVIMIZE SEN SADECE KONUSURSUN AMA BILMEZSIN KAPASITE ZATEN AZDI ÇALISAN ELEMANLARIN BU GENEL OLARAK BOYLE YETERSIZZ CUNKU DOKTOR SAYISI GIT GIDE ARTIYOR YANI IS YUKU COGALIYOR VE BU YUZDEN DE ELEMAN SAYISI EKSIK KALIYOR BUNU BILMEDEN KONUSMAYA BIRILERIINE IFTIRA ATMA YI BIRAK BENCE VATANDAS.

Emine akyol
Emine akyol - 2 yıl Önce

Ben başvurmak istiyorum ama nasil yapabilirim

Emine akyol
Emine akyol - 2 yıl Önce

Ben başvurmak istiyorum ama nasil yapabilirim

Hatice Balcı
Hatice Balcı - 2 yıl Önce

Nerede başladı işkurda yok böyle bir ilan yalan dolan haberler yapmayın

Ayse
Ayse - 2 yıl Önce

Hastanelere temizlik personeli alın artık ne olur hastaneleri bok goturuyo

Önder
Önder - 2 yıl Önce

www.iskur.gov.tr sayfasından başvurular. Fakat işkura üye olmanız gerekiyor