BOTAŞ 186 Memur Alımı Sonlanıyor! (Büro Görevlisi, Operatör, Memur, Teknisyen)

BOTAŞ bünyesine yapılacak olan memur alımları için tarih sonlanıyor. Büro görevlisi, operatör, memur ve teknisyen kadrolarının detayları haberimizde...

BOTAŞ 186 Memur Alımı Sonlanıyor! (Büro Görevlisi, Operatör, Memur, Teknisyen)

Geçtiğimiz günler itibariyle kamuoyuna duyurulan BOTAŞ bünyesine yapılacak olan memur alım süreci için tarih sonlanıyor. BOTAŞ bünyesine alınacak olan 186 memur için başvuru tarihi 04.01.2019 tarihi itibariyle sonlanacak. Yayımlanan ilana başvuru şartları ve diğer detaylara haberimizde yer vereceğiz. BOTAŞ bünyesine yapılan memur alımlarında, teknisyen; operatör, büro görevlisi, memur gibi kadroların yanı sıra mühendis, uzman yardımcısı, dispeçer gibi kadrolara da alımlar yürütülmektedir. Yayımlanan bu ilana başvurular 31.12.2018 tarihi itibariyle başlatılmıştır. Önlisans ve lisans mezunu olan adayların başvuru yapabilecekleri kadrolara yönelik ek nitelikler ve detaylar kılavuzda yer edinmiş, kamuoyuna duyurulmuştur. Bu bilgilere kılavuz üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Yayımlanan botaş memur alımı kılavuzuna aşağıda yer alan bağlantıdan göz atabilirsiniz.

BOTAŞ MEMUR ALIMI SONLANIYOR

BOTAŞ bünyesine yapılacak olan memur alımları için tarihte sona yaklaşıldı. Kamu haklarından uzaklaştırılmamış, sağlık problemi bulunmayan, kılavuzda belirtilen bölümleren mezun olmuş, takım çalışmasına yatkın, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, mesai saatlerine özen gösterebilecek, kendini geliştirmeye açık, problem çözme odaklı çalışan, ifade ve muhakeme yetenekleri gelişmiş, temsil yeteneği bulunan kişilerin başvuruları değerlendirme sürecine alınacaktır. Kılavuzda belirtilen ve burada sayılan nitelikleri barındıran adaylar bu ilanlar için başvurularını 04.01.2019 tarihine kadar gerçekleştirebileceklerdir. İlan belirtilen tarihte 31.12.2018-04.01.2019 Tarihleri ArasındaTürkiye İş Kurumunun https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/JobsOnAir.aspx adresinde yayımlanmış ve başvuru süreci hala yürütülmektedir. Başvuruda bulunmadan önce aşağıdaki bağlantıdan daha önce hazırladığımız habere göz atabilir, buradan kılavuza ve başvuru bilgilendirmelerine erişim sağlayabilirsiniz.

Kılavuz için tıklayınız.

YORUM EKLE