Binlerce Güvenlik Görevlisi Personel Alım İlanı Yayımlandı! Başvurular Başladı

İŞKUR üzerinden Türkiye geneli işletmelere binlerce güvenlik görevlisi personel alımı gerçekleştirilecektir. Yayımlanan ilanlara yönelik tüm bilgilere, haberimizden ulaşabilirsiniz.

Binlerce Güvenlik Görevlisi Personel Alım İlanı Yayımlandı! Başvurular Başladı

İŞKUR, günlük olarak binlerce kişilik yeni ilan yayımlamaktadır. Bu ilanlar arasında her meslek koluna yönelik alımlar bulunmakta, ilanlara başvuru süreçleri ve diğer noktalar konusunda bilgilendirmeler yapılmaktadır. İŞKUR üzerinden yayımlanan bu ilanlar arasında, yayımlanmış binlerce kişilik güvenlik görevlisi personel alımı ilanı da bulunmaktadır. İŞKUR üzerinden yayımlanan güvenlik görevlisi alımına başvuru yapmak isteyecek adaylarda aranacak şartlar ve diğer detaylar haberimizde yer alacaktır.

Güvenlik görevlisi alımları başvuru şartları; T.C vatandaşı olmak, en az lise mezunu olmak, silahlı veya silahsız özel güvenlik sertifikası bulunmak, kamu zararına faaliyetlerde yer almamış olmak, sağlık problemi bulunmamak, askerlik hizmetini tamamlamış olmak, temsil yeteneği bulunmak, mesai saatlerine özen gösterebilecek olmak, mesleki sorumluluğunun bilincinde olmak, ifade ve muhakeme becerileri gelişmiş olmak, güleryüzlü çalışma prensibini benimsemek, takım çalışmasına yatkın olmak, ikili ilişkileri gelişmiş olmak, zaman yönetimini sağlayabilmek, olası sorunlara profesyonel müdahale yapabilecek veya mesleğine yakışır şekilde hareket edecek kişiler başvuru yapabileceklerdir. Başvuru yapacak kişilerin, kendisinden istenen belgeleri teslim edebilecek olması, evrakları belgeleyebilecek olması istenmektedir. Belirtilen evrakları teslim edemeyen veya şartları taşımadığı anlaşılan adaylar değerlendirme sürecine dahil edilememektedir. Tüm güvenlik görevlisi alımı için mobil uygulamalarımızı indirerek, alımlardan cep telefonunuza anında bildirim alabilirsiniz. Uygulamalarımız ücretsiz olarak kullanıma sunulmuş durumdadır.

iOS> Tıklayınız

Android> Tıklayınız

Instagram' da bizi takip etmek için tıklayınız

İlanlara ulaşmak için, İŞKUR açık iş ilanları sayfasını ziyaret ediniz. Burada yer alan arama bölümüne " Güvenlik personeli " veya " Güvenlik görevlisi " aramaları yazarak, aratınız. Açılan ekrandan tüm ilanlara başvuru yapabilir, detayları görüntüleyebilirsiniz. İlanlara başvuru yapabilmek için üye girişi yapılması gerekmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Htc
Htc - 2 yıl Önce

Neden sürekli yalan haber yapıyosunuz

zekine
zekine - 2 yıl Önce

bankalara güvenlik için oğlum silahlı serdivası var oğlumun lutven bi yardımcı olurmusunuz lise mezunu askerliğini hakkarı dağ komonadası olarak yaptı bi anne olaracak rıca ediyorum