Belediyelere İlkokul Mezunu Memur Personel Alımı: Yeni Yayımlandı

İŞKUR aracılığıyla yürütülen memur personel alımlarında belediyelere en az ilkokul mezunu olmak şartıyla memur alımları gerçekleştirilmektedir. Yeni yayımlanan ilanlara ve başvuru şartlarına haberimizden göz atabilirsiniz...

Belediyelere İlkokul Mezunu Memur Personel Alımı: Yeni Yayımlandı

İlgi gören ilanlardan olan belediye memur personel alımlarında, yeni ilanlar yayımlanmaya devam ediyor. Çok sayıda belediye bünyesine çeşitli pozisyonlarda memur personel alımları yapılıyor. Bu alımlarda adayların en az ilköğretim mezunu olmaları ve ilgili mesleki bilgiye sahip olmaları gerekli görülüyor. Başvuru yapmak isteyen adayların taşıması gereken genel şartlar ise kamu haklarından men edilmemiş olmak, sağlık problemi bulunmamak, askerlik görevini yapmış ya da ilişiği bulunmuyor olmak, bulaşıcı hastalığı bulunmamak, kendini ifade edebilme problemi bulunmamak, mesai saatlerine uyacak ve özen gösterecek olmak, amirinden gelen görevleri yerine getirebilecek, temsil yeteneği bulunan, kendini geliştirmeye açık olmak, dış görünüşüne özen göstermek gibi şartlar üzerinden adaylara sunulmuş durumdadır.

Hangi pozisyonlara yönelik memur alımı yapılıyor?

Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt), Ekskavatör(Kazıma Ve Yükleme) Operatörü, Toprak İşleme İşçisi, Diğer Arşivciler Ve Sorumluları, Vidanjör Operatörü, Yaş Boya Ustası/Operatörü, Su kanalı işçisi, Satın Alma Görevlisi, Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı), Temizlik Görevlisi(Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi), Garson (Servis Elemanı), Kantin Görevlisi, Bilgisayar İşletmeni (Operatörü)(Ağ İşletmeni (Bilişim Teknolojisi)), Fotoğraf Makinesi Ve Video Kamera Tamircisi gibi pozisyonlara başvurular alınmaya başlanmıştır. Yürütülecek alımlarda adayların taşıması gereken ek nitelikler ilgili ilan şartlarında detaylıca belirtilmiş durumdadır. Bu ek niteliklere ulaşmak için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz. Başvuru yapmadan önce İŞKUR iş ve meslek danışmanlarını ziyaret edip, bilgi almanız ve başvuruları onlarla yapmanız faydanıza olacaktır. Hak kayıplarının yaşanmaması adına büyük fayda sağlamaktadır.
İlan detaylarına ulaşmak için: Tıklayınız

YORUM EKLE
YORUMLAR
Orhan k
Orhan k - 2 yıl Önce

Mevcut yayinlar iskur bcekmece subesince kontrol edilip oyle bir ilan mevcut degik

Orhan k
Orhan k - 2 yıl Önce

Mevcut yayinlar iskur bcekmece subesince kontrol edilip oyle bir ilan mevcut degik