Belediye'ye KPSS 50 ve 60 Puan İle Memur ve İtfaiye Eri Alımında Düzenleme!

Belediye bünyesine düz memur ve itfaiye eri alımı için bazı şartlarda düzenleme yaptı. İşte Resmi Gazete'de yayımlanmış olan düzenleme ilanı.

Belediye'ye KPSS 50 ve 60 Puan İle Memur ve İtfaiye Eri Alımında Düzenleme!

Resmi Gazete'de 08 Nisan 2020 tarihi itibari ile yayımlanmış olan ilana göre Isparta Çiçekpınar Belediyesi bünyesine memur alımı yapacak. 07 Nisan 2020 tarihli yayımlanan ilan için Bugün yeni bir dünleme geldi. Yapılmış olan düzenlemeye göre alım yapılacak kadrolarda bazı değişiklikler yapıldı.

Yayımlanmış olan Belediye memur alımı ilanına göre yapılan düzenleme; " 07/04/2020 tarihli ve 31092 sayılı Resmi Gazete’de aslına uygun olarak yayımlanan Belediyemizin, İlk Defa Atanmak Üzere Memur Alımı İlanında yer alan tablodaki 1 ve 2 sıra nolu satırlar aşağıdaki şekilde düzeltilmiştir." Şeklindedir.

ESKİ İLANA GÖRE YAPILAN DÜZENLEME NEDİR?

07 Nisan 2020 tarihinde yayımlanmış olan ilanda Belediye'nin düz memur alımında Kamu Personeli Seçme Sınavı puanı 50 Puan idi. Ancak 08 Nisan 2020 tarihinde yayımlanmış olan duyuruda Memur kadrosu için KPSS puanı 60 olarak değiştirilmiştir.

İLANIN TAM METNİ İÇİN BURAYA TIKLA

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2020, 12:45

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE