Bakanlığa Hasta Karşılama ve Yönlendirme Memuru Alınıyor! İlanlar Yayımlandı

Sağlık Bakanlığı bünyesine önlisans ve lisans eğitim düzeyleri üzerinden hasta karşılama ve yönlendirme memuru pozisyonuna alımlar gerçekleştirilecektir.

Bakanlığa Hasta Karşılama ve Yönlendirme Memuru Alınıyor! İlanlar Yayımlandı

Sağlık Bakanlığı 6409 personel alım ilanı kapsamında, hasta karşılama ve yönlendirme memuru pozisyonuna binlerce kişilik alımlar gerçekleştiriyor. Yürütülen memur alımları için adayların taşıması gereken şartlar; kamu haklarından mahrum bırakılmamış, askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), sağlık problemi bulunmayan, mesai saatlerine özen gösterebilecek, takım çalışmasına yatkın, kamu zararına bir faaliyette yer almamış ya da ismi anılmamış, kamu görevinden disiplinsizlik nedeniyle uzaklaştırılmamış, 657 sayılı kanunun 48. maddesinde belirtilen şartları taşıyan, temsil yeteneği bulunan, muhakeme ve kendi ifade etme becerisi gelişmiş, dış görünüşüne özen gösteren, kendini geliştirmeye açık kişiler olması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adayların, önlisans ve lisans eğitim düzeylerindeki ilgili bölüm ya da okullardan mezun olmaları gerekmektedir.

Başvuru şartları ve diğer detaylar

İŞKUR üzerinden yürütülecek olan alım sürecine başvurular devam etmektedir. Başvuru yapacak olan adaylar, İŞKUR resmi web adresi üzerinden kamu ilanları alanına ulaşıp, başvurularını tamamlayabilirler. Başvuru yapacak olan adayların, İŞKUR üye profillerindeki bilgilerin ilgili ilana başvurabilecek düzeyde olması ve eksik bilgi barındırmaması gerekmektedir. İlana başvuru şartlarını taşımayan adayların, işe yerleştirmeleri dahilinde farkedilmeleri durumunda kazanılmış hakları iptal edilecektir. Yayımlanan bu ilan 6409 memur alımı kapsamında yer alan kadrolardandır. Yayımlanan hasta karşılama memuru alımı ve daha fazla kadro bilgisi, başvuru detayları ve ilan kılavuzlarına erişmek için aşağıda yer alacak bağlantıya göz atılması yeterlidir. Tüm memur alımları, memur alımlarına yönelik başvuru sonuçlarından ve kamu personellerini ilgilendiren haberlerden ilk siz haberdar olmak, cep telefonunuza ücretsiz olarak bildirim almak için isinolsa.com mobil uygulamalarımızı indirmeyi unutmayınız.

Tüm kadrolar ve kılavuzlar için > Tıklayınız

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2019, 03:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sinan Saçın
Sinan Saçın - 3 yıl Önce

Kuruma başvurmak istiyorum . Fakat linki bulamadım