Bakan Soylu’dan Memur Alımı Müjdesi! Soylu, “1170 nüfus memuru alacağız”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Anadolu Ajansı Editör Masası’na konuk oldu. Birçok konuda önemli açıklamalarda bulunan Soylu, bir ay içerisinde 1170 nüfus memuru alımı için çalışma başlatılacağını ifade etti.

Bakan Soylu’dan Memur Alımı Müjdesi! Soylu, “1170 nüfus memuru alacağız”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Anadolu Ajansı EDİTÖR Masası programına konul oldu. Programda seçimlerden devam eden operasyona kadar birçok konuda açıklamalarda bulunan Bakan Soylu, personel alımlarıyla ilgili önemli mesajlar verdi.

Bakan Soylu, nüfus müdürlüklerindeki kimlik ve pasaport yenileme işlemlerinin yoğunluğundan söz ederken yeni bir personel alımı yapılacağının müjdesini verdi. Soylu açıklamasında, “1170 nüfus memuru alıyoruz. Bugün yarın biter. Bir ay içerisinde de başlarlar. Bütün hazırlıklarını yaptık. Nüfus idaresindeki terminallerimizin sayısını ciddi bir şekilde arttırdık. Nüfus idarelerimiz ciddi bir gayret ortaya koydular” dedi.

Bakan Soylu’nun açıklamalarının ardından gözler nüfus memuru alımı için yapılacak duyuruya çevrildi. Alımların bir ay içerisinde yapılıp göreve başlanmasının beklendiği nüfus memuru alımı için isinolsa.com’u takip edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2019, 22:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Merve
Merve - 3 yıl Önce

Hepsi lisans bölümü dür

Murat yavuz  gamze yavuz
Murat yavuz gamze yavuz - 3 yıl Önce

Ikiside muhasebe bitirdiler nüfus memurlugu icin yardimci olursanz sevinirz

Sevim yildirim
Sevim yildirim - 3 yıl Önce

İş bildirimlerini yazıyorsunuz ama bu bildirimler geçmiş aylar olduğunu bildiriyordu üzerine ve

Sevim yildirim
Sevim yildirim - 3 yıl Önce

Bu iş baş vuruşlarını nezaman yapılacak ve nereye baş vuracağını bilemiyoruz direk baş vurur yapılacakmış yoksa internet üzerindeki yapilacakmi nasıl nerede vebası vuracağız bu konuları da bilgi verirseniz iyiyi olur .

Sevim yildirim
Sevim yildirim - 3 yıl Önce

Bu iş ilanları yeni mi nezaman kadar baş vurularak geçerlidir bilgi lütfen her iş baş vurulari için ilan tarihine bitim tarihini nerede nasıl baş vurulacak bilgide verirseniz çok iyi olur teşekkürler

Ömer
Ömer - 3 yıl Önce

Başvuru tarihi ne zaman şartlar ne

Zeynep
Zeynep - 2 yıl Önce

Başvuru ne zamnn ?