Bakan Soylu' dan Yeni Bekçi Açıklamaları! Tarih 20 Şubat

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından yapılan açıklamalarda, başkentte bekçilerin görev almasıyla hırsızlığın 4 kat azalması, bekçilerin göreve başlamaları ve trafik polisleriyle alakalı ifadelerine haberimizde yer verdik...

Bakan Soylu' dan Yeni Bekçi Açıklamaları! Tarih 20 Şubat

Uzunca sürelerdir beklenen bekçi alımlarıyla alakalı süreç yaklaşıyor, ilan yayımlanabilir

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, seçim sürecine yönelik açıklamalara da yer verdiği konuşmasında, başkentte azalan hırsızlık olaylarına dikkat çekti. Açıklamasında bekçilerin başkentte göreve başlamalarıyla beraber, hırsızlığın 4 kat azaldığını, bekçilerin bu noktada önemli bir rol üstlendiklerini ifade etti. Bakan Soylu' nun bu açıklamaları, ilan bekleyen yüzbinlerce adayı heyecanlandırdı. Bekçi alımıyla alakalı ilanların yayımlanmasını bekleyen adaylar için umut olabilecek bir bilgiyi de paylaşan Süleyman Soylu, yeni bekçilerin yakında göreve başlayacağını aktardı. Açıklamasında " 2017 yılının başında Ankara'daki hırsızlık günde 33'tü, şu anda günde 9 oldu. Şubat'ın 20'sinde bir tertip daha gece bekçimiz başlıyor. " ifadelerine yer verdi.

Bu açıklamalar neyi ifade ediyor?

Bekçi alımlarıyla alakalı bir kadro ihdası yapılmıştı, bu kadro ihdasından sonra bekçi alımı için ilan yayımlanmadı. Bizler isinolsa.com olarak yaptığımız haberlerde mevcut bekçi alımlarıyla alakalı göreve başlama süreçlerinin tamamlanmadığına, eğitimlerin ve diğer çalışmaların sürdüğüne değinmiş, yeni alınanların da göreve başlamasıyla, kadro ihdası yapılan 10 bin bekçi alım sürecine girileceğine değinmiştik. Bakan Soylu' nun açıklamalarından da anlaşılacağı üzere 20 Şubat itibariyle, son bekçi alımlarındaki adaylar da görevlerine başlatılacaklar. Böylelikle, yeni bekçi alım süreci içerisine girilecektir. Bizler yürüttüğümüz tahminlerde bu alımların Mart-Nisan ayları itibariyle başlayacağını öngörmekteyiz. Süreci takip edip, tüm gelişmeleri anlık olarak sizlere ulaştırıyor olacağız. İlan yayımlandığı anda bildirim almak için isinolsa.com mobil uygulamalarımızı ücretsiz olarak indirmeyi unutmayınız.

iOS> Tıklayınız

Android> Tıklayınız

Instagram' da bizi takip edin, ilanları sosyal medyada görün! (Tıkla, takip et)

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2019, 16:22

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
H ç
H ç - 2 yıl Önce

Yav sizin yaptığınız haberin Allah belasını versin yav bundan bize ne hep bi tahmin adı Altında aynı haberi çevir çevir yolla

Ertan Filiz
Ertan Filiz - 2 yıl Önce

Yaş 32 olsun

bekci
bekci - 2 yıl Önce

Allah rizasi icin askerlik sarti kalksin.zaten silah egitimi aliyor.polis akademisinde tıpkı polis gibi

Erman Altaş
Erman Altaş - 2 yıl Önce

Bekçilik başvuru nasıl nerden yapılır.

Hasan
Hasan - 2 yıl Önce

Kuruculuktan uzmanliga geçişler ne zmn baslicakk

Cihan
Cihan - 2 yıl Önce

Lütfen yaş 33 yada 34 olsun ilkokul mezunları da alınsın lutfen lutfen

Yener
Yener - 2 yıl Önce

Yaş 35 olsun mağduruz

Mustafa
Mustafa - 2 yıl Önce

Yani şubat bekçi alimlari mart ve nisandami olacak.