Bağcılar Belediyesi 40 Zabıta Memuru Alımına Son Başvurular 07 Aralık 2018

Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan ilana göre İstanbul Bağcılar Belediyesi bünyesindeki eksikliği gidermek için alım ilanı yayımlamıştı. Buna göre başvurularda son güne gelindi ve adaylar başvurularını haberimizdeki nitelikler doğrultusunda gerçekleştirebilirler.

Bağcılar Belediyesi 40 Zabıta Memuru Alımına Son Başvurular 07 Aralık 2018

İstanbul ilinde bulunan Bağcılar Belediyesi memur personel alımı yapacağını belirtmişti. Kasım ayının ortalarında yayımlanmış olan ilana göre Bağcılar Belediyesi bünyesindeki eksikliği gidermek için 40 kişilik boşluk ile Zabıta Memuru alımı gerçekleştirecek. Buna göre adaylar başvurularına 03 Aralık 2018 tarihi itibari ile başlamış olup en geç 07 Aralık 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylardan aranan başvuru şartlarını ve detayları sizlere aktarıyoruz.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Bağcılar Belediyesi übünyesine Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu alım yapacak. Buna göre alım kadrolarında, Ön Lisans mezunlarına 10, Lisans Mezunlarına 10 ve Lise mezunlarına 20 kişilik kadro verildi ve adaylardan bu yönde Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranıyor. Buna göre Ön Lisans mezunları için KPSSP 93, Lisans Mezunları için KPSSP3 ve Lise mezunları için KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir.

Ayrıca KPSS dışında 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Erkeklerde 167 ve bayanlarda 160 cm boyundan kısa boylu olmamak, Yapılacak sınav tarihi itibari ile 30 yaşından büyük olmamak gibi niteliklerde aranmaktadır.

BAŞVURULAR:

İlgili ilan için adaylar başvurularına 03 Aralık 2018 tarihi itibari ile başladılar ve en geç 07 Aralık 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Adaylar başvurularına başladılar ve ilgili ilan çok büyük ilgi almakta ve başvuru yapan adaylardan aldığımız bilgi doğrultusunda başvuru kuyruğu oluşturuldu ve en az 2 bin kişilik sıra ile karşılaşan adaylar varıdr. Sizde ilgili ilana başvuurlarını 07 Aralık 2018 tarihine kadar şahsen Bağcılar Belediyesine başvuru yapabilirsiniz.

SINAV YAPILACAK:

Bağcılar Belediyesi ilgili alım ilanı hakkında adaylara sınav yapacak. Buna göre adaylar sözlü sınava girmeye hak kazanmaları durumunda 10 Aralık 2018 tarihinde Belediye tarafından duyurulacak ve adayların Sınav yeri ve zamanı belirtilecektir. Sonrasında ise adaylar sözlü sınava 24 Aralık 2018 tarihi ile 28 Aralık 2018 tarihleri arasında katılacaklardır. İlan hakkında detaylı bilgi almak için ve başvuru kılavuzuna ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İLANIN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2018, 00:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan
Hakan - 2 yıl Önce

Başvuranlar puanlarını yazabilir mi Başvuruda çok fazla yoğunluk vardı (71puanım vardı)

Nuray
Nuray - 2 yıl Önce

Yarin kacda aciklanir mulakata hak kazananlar

osman
osman - 2 yıl Önce

başka ilden katılabiliyormuyuz lütfen bilgilendirebilirmiziniz

Aday
Aday - 2 yıl Önce

Açıklandı da ben mi göremiyorum henüz açıklanmadı mı

Fatma
Fatma - 2 yıl Önce

Açıklandı mı yoksa daha açıklanmadı mı ben göremiyorum da