Atatürk Üniversitesi Memur Alımı Yapıyor

Atatürk Üniversitesi yapılan duyuruya göre bünyesindeki memur personel ihtiyacını karşılamak amaçlı farklı derecelerde Avukat alacak.

Atatürk Üniversitesi Memur Alımı Yapıyor
Atatürk Üniversitesi 22 Kasım 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki memur personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı derecelerde toplamda 2 kişilik boş pozisyon ile Avukat alımı gerçekleştiriyor. Alımlar Giriş sınavı ile yapılacaktır. Alım kadroları 6. dereceli 1 adet ve 9. dereceli 1 adet Avukat alımı yapacak. Başvuruda bulunacak olan adaylar en geç 06 Aralık 2016 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Alım şartları şöyledir;

GENEL ŞARTLAR:​
  • 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 48. maddesindeki verilmiş olan şartları taşıyan adaylar,
  • 2016 tarihinde ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 70 puan almış olan adaylar,
  • Avukatlık ruhsatnamesine sahip olan adaylar,
  • 2 yıllık Avukatlık deneyimi olan adaylar ( belgelendirmek şartı ile ),
  • Hukuk Fakültesi mezunu olmak ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,
BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, 22 Kasım 2016 tarihi ile 06 Aralık 2016 tarihleri arasında gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, şahsen yapılacaktır. Posta yolu ile yapılan başvurularda istenilen belgeler onaylı olması gerekmektedir. Ayrıca ilan hakkında daha detaylı bilgi almak için Buraya Tıklayarak ilanın tam metnini inceleyebilirsiniz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE