Ankara Üniversitesi Sözleşmeli Memur Alımı Yapacak! Bilişim Personeli Kadrosu-İlan Yayımlandı

Ankara Üniversitesi bünyesine, ilan şartlarını taşıyan kişiler arasından, belirli niteliklere uygun olmak şartıyla memur alımları gerçekleştirilecektir.

Ankara Üniversitesi Sözleşmeli Memur Alımı Yapacak! Bilişim Personeli Kadrosu-İlan Yayımlandı

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) üzerinde memur personel alım ilanına çıkan Ankara Üniversitesi, bünyesinde istihdam etmek üzere bilişim personeli alımı gerçekleştiriyor. Yürütülecek alımlarda adayların taşıması gereken şartlara ve diğer detaylara, aşağıda yer alacak açıklamalarda ulaşabilirsiniz. İlana başvuru yapacak tüm adayların, belirtilen şartlara ve niteliklere uygun olması gerekmektedir. İlan şartlarını taşımayan adayların başvuruları değerlendirme sürecine dahil edilemeyecektir.

Bilişim Personeli Alımı Yapılıyor - İlanlar Yayımlandı! İşte Detaylar

Ankara Üniversitesi bünyesine sağlık problemi bulunmayan, askerlik hizmetini tamamlamış, kamu zararına faaliyetlerde yer almamış, takım çalışmasına yatkın, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu' nun 48. maddesinde belirtilen şartları taşıyan, temsil-ifade ve muhakeme yetenekleri gelişmiş olan, dış görünüşüne özen gösteren, güleryüzlü çalışma prensibini benimsemiş, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, uygulanacak sözlü ve yazılı sınavlarda başarılı olabilecek, mesleki bilgi sahibi ve tecrübeli olmak şartları üzerinden alımlar yapılacaktır.

Alınacak personel sayısı: 6

Son başvuru tarihi ve başvuru şekilleri: Başvurular 18/01/2019 tarihinden itibaren 15 gün içerisinde “Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Sözleşmeli Personel Bürosu Beşevler 10. Yıl Yerleşkesi /ANKARA” adresine şahsen veya bu adrese son başvuru tarihinde ulaşacak şekilde posta ile yapılabilir. Başvuru yapacak adaylar, işe yerleştirmeleri durumunda sözleşmeli memur alımı kılavuzunda da aktarıldığı üzere Bilişim Personeli pozisyonunda görevlendirileceklerdir. Başvuru yapabilmek için istenen bazı ek nitelikler bulunmaktadır. Bu niteliklere aşağıda bağlantısı bulunan kılavuz üzerinden erişim sağlanabilmektedir. Başvurular öncesinde adaylar tarafından kılavuzun mutlaka okunması gerekmektedir.

Kılavuz için tıklayınız.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER