Adalet Bakanlığı Zabıt Katibi ve İcra Katibi Sonuçları Açıklamaya Başladı!

Adalet Bakanlığına bağlı adliyelerde görevlendirilmek üzere, icra katibi ile zabıt katibi kadrolarına memur alımı için nihai listeler belli olmaya başladı. Gebze Adliyesinden ve diğer adliyelerden yapılan duyuru ve detayları haberimizde..

Adalet Bakanlığı Zabıt Katibi ve İcra Katibi Sonuçları Açıklamaya Başladı!

Gebze Adliyesi Adalet Komisyonu memur personel alımı sonuçlarını açıkladı!

Adalet Bakanlığına bağlı adliyelere yapılan başvurular sonucu görevlendirilmek üzere, icra katibi ile zabıt katibi kadrolarına memur alımı için nihai listeler belli olmaya başladı. Nevşehir, Gebze Yalova ve bir çok Adliyeden yapılan duyuruya göre sözleşmeli personel alımı kapsamında devam eden başvuru ve mülakatların ardından adaylara yeni bir duyuru yapıldı.

ZABIT KATİBİ VE İCRA KATİBİ UYGULAMA SINAVI SONUCU;

Adalet Bakanlığına bağlı adalet komisyonları sözleşmeli personel alımı kapsamında yapmış olduğu klavye uygulaması sınav sonuçlarını adaylara duyurmaya başladı. Adliyelerin resmi internet sitelerinden yapılan duyuruların tebliğ niteliği taşıyacağından ayrıca posta yolu ile tebligat gönderilmeyeceğinden adayların başvuru yaptıkları il adliyenin resmi internet sitesinde yer alan resmi açıklamaları takip ederek. Başvuru süresince istenilen belgeleri zamanında teslim etmeleri istenilmektedir.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2018, 21:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Raşit A
Raşit A - 2 yıl Önce

Gebze adliyesi sonucları sayfada yok

anonim
anonim - 2 yıl Önce

sadece bir kaç tanesi açıklandı lütfen daha çok haber yapın da bir an önce diğer adliyelerde açıklansın yoksa millet yav he he der geçer demedi demeyin