50 Pasaport Memuru Alımı Yapılacak! En Az Lise Mezunu

Atatürk Havalimanında görev almak üzere en az lise mezunu adaylar arasından 50 pasaport memuru alımı gerçekleştirilecektir. Yürütülen pasaport memuru alımları için başvuru şartları ve diğer detaylar haberimizde yer almaktadır.

50 Pasaport Memuru Alımı Yapılacak! En Az Lise Mezunu

Kamu kurum ve bağlı kuruluşlarına 2019 yılı itibariyle yeni memur alımları gerçekleştirilecek. Bu memur alımlarıyla alakalı olarak çok sayıda adayın talebinin olduğu, farklı bakanlıklara ilanların beklendiği görülmektedir. Adaylar tarafından sıklıkla sitemiz üzerinden geri bildirimleri almakta, onların bu taleplerini, memur alımlarıyla alakalı beklentilerini duymaktayız. 2018 yılının sonlarına geldiğimiz şu günlerde, hem işletmeler hem de kamu kurumları memur alımlarına hız kazandırdılar. Mevcut personel ihtiyaçlarını karşılayabilmek, iş gücü eksikliğini ortadan kaldırabilmek adına memur alım ilanına çıkıyorlar. Çok sayıda kurum ve kuruluş için 2018 yılının son ilanları yayımlanıyor. Yakın tarihte mutlaka yeni ilanların yayımlanacağını da düşünmekteyiz. Bu süreç devam ederken memur adaylarının ilanları takip edebilmesini kolaylaştırmak amacıyla hazırladığımız mobil uygulamalarımızı indirmeyi unutmayınız. Mobil uygulamalarımızı indiren ziyaretçilerimiz, tüm ilanlardan cep telefonlarına ücretsiz olarak bildirim alabilirler. İlgili bağlantılara aşağıdan ulaşabilirsiniz...

Android> Tıklayınız

iOS> Tıklayınız

50 PASAPORT MEMURU ALIMI YÜRÜTÜLÜYOR

En az lise mezunu adaylar arasından Atatürk Havalimanında görev almak üzere 50 pasaport mezunu alımları gerçekleştirilecektir. Pasaport memuru alımlarına başvuracak adayların belirli şartları taşımaları gerekli görülmektedir. Bu alımlara başvuracak adayların, ilan şartlarını detaylıca okumaları gerekli ve mağduriyet yaşamamaları adına önemlidir. İlgili ilan bağlantısına ve bazı detaylarına, daha önce yaptığımız haberimizden erişim sağlayabilirsiniz. Memur alımları, memur alımı başvuruları ve daha fazlası hakkında en güncel bilgilere erişmek, diğer adaylarla fikir alışverişinde bulunmak için Facebook grubumuza katılmayı unutmayınız.

İlan detayları > Tıklayınız

Facebook grubumuz> Tıklayınız

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER