48 Bin Memur Personel Alımı Yapılıyor! İŞKUR Yayımladı

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan toplamda 48 bin memur personel alımı bulunuyor. Yayımlanan ilanlara başvuru şartları ve detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz...

48 Bin Memur Personel Alımı Yapılıyor! İŞKUR Yayımladı

İŞKUR üzerinde çok sayıda kadro için toplamda 48 bin memur personel alım ilanı yayımlanmış durumdadır. İŞKUR ilanlarını bekleyenler ve başvuru yapmak isteyenler için aşağıda bazı kadrolara değineceğiz. Toplam 48 bin kişilik memur personel alım ilanı yayımlanmasından dolayı bazı kadrolara yer vermemiz mümkün olacaktır. Tüm ilanlara ve kadrolarına göz atmak için aşağıda yer alacak başvuru bağlantısını takip ederek, istediğiniz bilgilere erişim imkanı bulabilirsiniz. Memur alımı ilanlarına başvurmak isteyecek adaylarda aranacak ortak özellikler ilgili bölüm mezunu olmak, T.C vatandaşı olmak, sağlık problemi bulunmamak, zihinsel engeli bulunmamak, iletişim becerileri gelişmiş olmak, kendini geliştirmeye açık olmak, kendisine verilen görevleri yerine getirebilecek olmak, mesai kavramının getirdiği sorumluluklara dikkat edebilecek olmak, takım çalışmasına yatkın olmak, hizmet odaklı çalışma anlayışını benimsemek, askerlikle ilişiği bulunmamak, kamu haklarından mahrum bırakılmamış ya da kamu görevinden disiplinsizlik suçu nedeniyle uzaklaştırılmamış olmak, yüz kızartıcı bir suç işlememiş olmak, kötü şöhretli kişi olarak anılmamak, kamu zararına faaliyette yer almamış olmak, herhangi bir nedenle terör örgütleri ya da faaliyetleriyle anılmamış olmak, herhangi bir suça karışmamış olmak şeklinde özetlenebilmektedir.

Alım yapılan kadrolar: Ahşap Ambalaj İşçisi, Ahşap Boyama ve Vernikleme Elemanı,Ahşap Çatı Ustası,Ahşap Doğrama CNC Makinesi Operatörü, Ahşap İskeletçi, Ahşap İşleme CNC Makinesi Operatörü, Ahşap Kalıpçı, Ahşap Kapı İmalatçısı, Ahşap Kaplama Pres Operatörü, Ahşap Kenar Bantlama Makinesi Operatörü, Ahşap Mobilya İmalat Ustası, Ahşap Mobilya İmalatçısı, Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı), Akrilik İplik Üretim İşçisi, Aktar (Baharatçı), Alakart Aşçısı, Alçı Sıva Uygulayıcısı, Almanca Öğretmeni, Alüminyum Doğramacı, Alüminyum imalat işçisi, Alüminyum Kaynakçısı, Alüminyum Kompozit Cephe Kaplamacısı, Ambalajcı (El İle), Ambalajcı (Makine İle),  Ambalajlama işçisi (el ile), Ambar Sorumlusu, Ambar/Depo Görevlisi, Ambulans Sürücüsü, Anestezi Teknikeri gibi çok sayıda kadroya yönelik alımlar yapılmaktadır. Diğer kadroları görmek ve memur alımı başvuruları gerçekleştirmek için buraya tıklayınız.

YORUM EKLE