43 Bin 731 Memur ve Personel Alımı Yapılıyor! İlanlar Yayımlandı

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan toplamda 43 bin 731 kişilik memur ve personel alımı bulunuyor. Bu alımlara başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecektir. Memur ve personel alımı detayları haberimizdedir...

43 Bin 731 Memur ve Personel Alımı Yapılıyor! İlanlar Yayımlandı

İŞKUR üzerinde çok sayıda kadro için memur ve personel alım ilanı yayımlanmış durumdadır. Bu ilanlar hem kamu hem de özel sektör bünyesine yapılan alımları kapsamaktadır. Ek olarak TYP bünyesindeki ilanlar da yayımlanmış durumda ve Toplum Yararına Program için alınacak işçi ilanları da başvurulabilir durumdadır. TYP ilanlarının tamamına erişmek için sitemiz isinolsa.com üzerinde TYP başlığıyla arama yapabilirsiniz.

43 BİN 731 KİŞİLİK ALIM

Aralık ayında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan' ın da istihdam çağrısında bulunmasıyla beraber işçi, memur ve personel alımları hız kazandı. Yürütülen alım ilanlarının yanı sıra yeni ilanlar da yayımlanarak adaylara sunuldu. Bu bağlamda şuan itibariyle açık kadro sayısı 43 bin 731 kişiliktir ve adaylar bu kadrolara başvurularını gerçekleştirebilirler. Çok sayıda pozisyon ve meslek grubuna yönelik olarak yayımlanan personel alımı ilanlarından, adayların başvurularda dikkat etmesi gereken detaylara erişim için ilgili ilan bağlantısına tıklaması gerekmektedir. İlanlarda yer alan kadroların başvuru bağlantıları üzerinden adaylar başvuru şartlarını, aranan nitelikleri ve özel koşulları öğrenebilirler. İŞKUR üye girişi yapmayan ziyaretçiler, burada yayımlanan ilanların detaylarına erişim sağlayamamaktadırlar. İsterseniz bireysel olarak online şekilde İŞKUR üye kaydı yapabilir, isterseniz de İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerine müracaat edebilirsiniz. Tüm ilanlara böylelikle erişim sağlayabilir ve detaylarını görebilirsiniz.  Bireysel olarak üyeliğinizi oluştururken tüm bilgileri doğru girdiğinizden emin olunuz, aksi halde ilanlara başvuru yapamazsınız. İŞKUR ve memur alımlarındaki tüm gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için mobil uygulamalarımızı indirebilirsiniz.

Uygulamalar için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2018, 13:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Semih
Semih - 2 yıl Önce

Hepsi yalan haber arkadaşlar

MEHMETUGURMUMCU
MEHMETUGURMUMCU - 2 yıl Önce

ALIMLAR HANGI KURUMAR VE HANGI BIRIMLER İÇİN İŞ KURDAN ARAMA YAPTIM ÇIKMIYOR

Hangi il de ve hangi kurum engelli alimi varmi
Hangi il de ve hangi kurum engelli alimi varmi - 2 yıl Önce

Nurcan