2019 Ocak Ayı İlanları Yayımlanmaya Devam Ediyor! Çok Sayıda Kadro ve Binlerce Personel Memur Alımı

2019 yılı Ocak ayı itibariyle tüm güncel ilanlara ve yayımlanan çok sayıdaki kadrodan gerçekleştirilecek binlerce personel ve memur alımına haberimizde değindik...

2019 Ocak Ayı İlanları Yayımlanmaya Devam Ediyor! Çok Sayıda Kadro ve Binlerce Personel Memur Alımı

2018 yılında 1.2 milyon istihdam rakamına ulaşmasıyla birlikte, personel ve memur alımlarına kaldığı yerden devam eden İŞKUR, imzaladığı protokoller ve teşvik programlarıyla 2019 yılı için de istihdam rakamlarını yakalamayı hedefliyor. 2019 yılı için de yürütülen çok sayıda proje dahilinde, istihdam rakamlarına etki etmeye, işsizlik sorununa çözüm bulmaya çalışıyor. Bu bağlamda binlerce kişilik personel ve memur alım ilanını yayımlamaya devam ediyor. Bu haberimizde, İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara, İş Başı Eğitim Programı kapsamındaki günlük 77 TL harçlık imkanından ve yayımlanan program dışı memur ve personel alımı ilanlarına değineceğiz.

İş Başı Eğitim Programlarıyla günlük 77 TL

Asgari ücretin 2019 Ocak ayı itibariyle güncellenmesinin ardından, İŞKUR üzerinden başvuruları alınan İş Başı Eğitim Programı katılımcılarının maaşlarında da artış gerçekleştirildi. Bu artışa bağlı olarak fiyatlar güncellendi ve günlük 77 TL olarak belirlendi. İş Başı Eğitim Programlarıyla alakalı detaylara ulaşmak isteyen ziyaretçilerimiz sitemiz isinolsa.com üzerindeki haberlerimize göz atabilirler. Bu konunun dışında, İş Başı Eğitim Programlarına katılmak isteyen ziyaretçilerimizin İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara göz atmaları gerektiğini vurgulamak isteriz.

2019 yılı Ocak ayı kamu kurumları ve özel işletmelere memur alımı yapılıyor

İŞKUR üzerinde şuan itibariyle kamu kurumları, kamu dışı kurumlar ve özel işletmeler bünyesine memur personel alımları yapılmaktadır. 2019 ilanları için adayların başvuruları alınmaya başlamış ve çok sayıdaki kadroya alımlar yapılmaktadır. Bu ilanlara ulaşmak için İŞKUR web adresindeki açık iş ilanları bölümünde yayımlanan güncel ilanları takip edebilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet sarı
Ahmet sarı - 3 yıl Önce

Yok memur alımı yok şu bu alımı yapılıyor hani nerde

SIRADAKİ HABER