2018 Kasım Memur Alım İlanları! Kimler Başvuru Yapabilir?

Yayımlanan ilana göre Kasım ayı ilanları yayımlandı ve adaylar başvurularını yapmaya başladılar. Buna göre bizde sizler için detayları aktarıyoruz.

2018 Kasım Memur Alım İlanları! Kimler Başvuru Yapabilir?

Geçtiğimiz haftalarda 2018 KPSS Ortaöğretim sonuçları açıklandı. Çok kısa süre içerisinde 2018 Önlisans sonuçları da açıklanacak. Herkesin merakla beklediği 2018 memur alım ilanları sürekli olarak yayınlanıyor. En ince ayrıntılarına kadar ve en hızlı şekile ilanları takip edebilmek için sitemizi sürekli olarak ziyaret edebilirsiniz. Ayrıntılar haberimizde..

Hangi Kurum Kaç Puanla Memur Alıyor?

50-60-70 puanla memur alan birçok devlet kurumu mevcut. 2018 Ortaöğretim KPSS sonuçlarının hemen ardından sosyal medyada büyük yankı uyandıran birçok memur alım ilanı göze çarptı. Basın İlan Kurumu, tüm duyurularını tek bir internet sayfasında topladı ve vatandaşların hangi ilde, kaç memur alındığını, üniversiteler, okullar, bakanlıklar, bankalar ve taşra teşkilatlarının gerek sözleşmeli gerek birçok ilana tek tıkla öğrenebilecek.

Basın İlan Kurumu, sürekli olarak ilgili ilanlarını güncellerken, kaç ilan olduğu, sıralaması, il seçimi gibi birçok seçimiyle beraber memur alımlarıyla ilgili tüm duyuruları kullanıcılarına anında ulaştırabiliyor. Yapmanız gereken tek şey Basın İlan Kurumu'nun sitesine girerek akademik ve diğer alanlardaki sözleşmeli personel ihtiyacına göre tüm ilanları kapsayan linke tıklamak olacak.

Kasım ayı memur personel alım ilanlarına ulaşabilmek için İşin Olsa ekibi tarafındna hazırlanan Kasım Ayı Memur Personel alım haberini inceleyebilirsiniz. Ayrıca İlgli ilanları mobilden bildirim yolu ile takip edebilmek için İşin Olsa mobil uygulamasını indirerek anında bildirim alabilirsiniz.

Kasım Ayı Memur Personel Alım İlanları İçin Tıkla

Facebook Grubumuz İçin Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2018, 21:59
YORUM EKLE