1692 Büro Memuru Alımı Yapılıyor! En Az Lise Mezunu (İŞKUR' da Yayımlandı)

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan 1692 büro memuru alımı hakkında bilinmesi gereken başvuru koşulları, başvuru tarihleri ve diğer detaylara haberimizden eirşim sağlayabilirsiniz...

1692 Büro Memuru Alımı Yapılıyor! En Az Lise Mezunu (İŞKUR' da Yayımlandı)

İŞKUR istihdam hedefleri doğrultusunda kamu ve özel sektöre yönelik memur alım ve personel alım süreçlerini yürütmeye devam ediyor. İŞKUR aracılığıyla çok sayıda kurum ve kuruluşun yanı sıra özel sektöre yönelik alımlar da yürütülmeye devam ediliyor. Milli İstihdam Seferberliği dahilinde kendisine koyduğu istihdam hedefini yakalamaya çalışan İŞKUR, çok sayıda projeyi eş zamanlı yürüterek; hem işsizliğe çözüm getirmek, hem de nitelikli iş gücünün karşılanması noktasında eş zamanlı olarak çalışmalarını hızla sürdürüyor. İŞKUR üzerinde kamuya ve bağlı kuruluşlarına yapılan memur alımlarına ek olarak özel sektör alımlarına da yer veriliyor ve işletmelerin personel ihtiyaçlarının karşılanmasında teşvikler uygulanıyor.

1692 BÜRO MEMURU ALIMI YAPILIYOR

İŞKUR üzerinde çok sayıda pozisyona yönelik alımlar yürütülüyor ancak bu pozisyonlardan en çok ilgi gören büro memuru pozisyonu için de hala alımlar yapılmaya devam ediyor. Büro memuru pozisyonunda görev alacak kişiler, ofis içi tüm evrak ve belge işlerinin sağlanması, düzenlenmesi, yürütülmesi, birimler arasındaki koordinasyonun sağlanması gibi noktalarda çalışmalar gerçekleştireceklerdir. İlgili pozisyonda görev almak isteyen adaylar, aşağıda yer alacak bağlantı üzerinden; açılacak ekrandan büro memuru yazarak arama butonu ile tüm ilanlara erişim sağlayabilirler. Başvurularda bulunmadan önce hak kayıplarının önüne geçilmesi adına İŞKUR iş ve meslek danışmanları aracılığıyla başvuruların yapılması gerektiğini hatırlatarak, bireysel şekilde de başvuruların yapılabileceğini vurgulamak isteriz. İlgili ilanlara ve adaylarda aranan niteliklere aşağıdaki bağlantı üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

İlanlara ulaşmak için tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erdal
Erdal - 2 yıl Önce

Yav kardeşim attığınız başlığa bak 1600 memur mus. Desenize bu işler kadrolu değil özel sektör ilanlarıdır diye. Niye millete boş umutlar veriyorsunuz.

Batal
Batal - 2 yıl Önce

Senelerdir memur kadrosunu bekliyorum memur taseron oldu taseron memur oldu memurlugu sumurduler hizmetliyiz kadro bekliyoruz ikramiye yok ek gosterge yok biz yokuz sendikalar hepsi boş ise yaramyor

Mesken
Mesken - 2 yıl Önce

Giriyorum böyle bir ilan yok

Mehmet
Mehmet - 2 yıl Önce

Başvuru adresihttps://itesisat.com

Umut
Umut - 2 yıl Önce

Büro memurluğuna talibim

İsinolsa
İsinolsa - 2 yıl Önce

Birgünde gercek bir haber yapsanız hep yalan hep yalan

Emel Ülker
Emel Ülker - 2 yıl Önce

İste istiyorum

Hayriye
Hayriye - 2 yıl Önce

Lise mezunu memur alimi varmi