1479 Güvenlik Görevlisi Alınacak! Lise Mezunu Olmak Şartıyla

İŞKUR üzerinden 1479 güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirilecektir. En az lise mezunu olan adaylar güvenlik personeli alım ilanlarına başvuru yapabileceklerdir...

1479 Güvenlik Görevlisi Alınacak! Lise Mezunu Olmak Şartıyla

Kamuya ve özel sektöre yönelik yürütülen memur ve personel alımı için son günlere girilmiş bulunmaktadır.  2018 yılının sonlarına geldiğimiz günler itibariyle son memur alımları yürütülmektedir. Kamuda memur alım ilanlarına ve özel sektördeki son ilanlara başvurular alınmaktadır. Kurumlar ve işletmeler personel ihtiyacını karşılamak için ilanları yayımlamış durumdadırlar. Yürütülen personel alımları için başvurular alınırken, 2019 yılının ilk günleri itibariyle adayların göreve başlamaları mümkün olacaktır.

Memur ve personel alımları devam ediliyor

Kamuya ve özel sektöre son memur ve personel alımları devam ederken, iki taraf için de ilanları yayımlayan İŞKUR üzerinde güvenlik personeli kadrosuna alımlar da yürütülüyor. Yayımlanan lise mezunu güvenlik alımı ilanlarına başvurulara dair bilinmesi gereken tüm detaylar haberimizde yer alacaktır. En az lise mezunu olan adayların başvuru yapabileceği güvenlik görevlisi alımı için adayların T.C vatandaşı olması, güvenlik personeli sertifikasının bulunması (silahlı ya da silahsız), mesai saatlerine özen gösterebilecek, mesleğinin getirdiği sorumlulukların farkında olan, meslek bilinci gelişmiş, vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, dış görünüşüne özen gösteren, kendisini geliştirmeye açık, güleryüzlü iletişimi benimsemiş, iletişim becerileri gelişmiş, mesleğinin gerektirdiği donanımlar ya da programları kullanmayı bilen, meslek icrası konusunda tecrübeli kişiler olunması gerekmektedir. Başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıda yer alacak bağlantı adresi üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvuruda bulunacak olan adaylar İŞKUR resmi web adresi üzerinde açık iş ilanları bölümünden güvenlik görevlisi şeklinde arama yaparak tüm ilanlara ve başvuru şekillerine erişim sağlayabilirler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
idris Gül
idris Gül - 2 yıl Önce

Silahlı özel güvenlik kimliğim var 6 yıllık deneyimim var.

Beyzagül
Beyzagül - 2 yıl Önce

Nasış başvurcaz