1394 Büro Memuru Alımı Yapılıyor! İlanlar Yayımlandı

İŞKUR aracılığıyla kamu ve özel sektöre toplamda 1394 büro memuru alımı yapılacaktır. İŞKUR ilanlarına erişim ve büro memuru alımına yönelik tüm detaylar haberimizde...

1394 Büro Memuru Alımı Yapılıyor! İlanlar Yayımlandı

Kamuya ve özel sektöre çok sayıda memur alımları yapılmaya devam ediyor. Yürütülen büro memuru ve personel alımlarında, ilanlara başvuru şartları ve detaylarına değinmeye çalışacağız. Büro memuru alımlarında adayların taşıması gereken ortak şartlar; T.C vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, sağlık problemi bulunmamak, iletişim becerileri gelişmiş olmak, temsil yeteneği gelişmiş olmak, bulaşıcı hastalığı bulunmamak, askerlik hizmetini tamamlamış olmak, kamu zararına faaliyette yer almamış olmak, terör örgütleriyle anılmamış olmak, yüz kızartıcı suç işlememiş olmak, kamu görevinden disiplinsizlik nedeniyle çıkarılmamış olmak, suç işlememiş olmak, kendisine verilen görevlerine yerine getirebilecek olmak, mesai saatlerine özen gösterebilecek olmak, ilanın yayımlandığı ilde ikamet ediyor olmak şeklinde özetlenebilmektedir.

Başvurular nasıl yapılıyor?

1394 büro memuru alımına başvurular İŞKUR üzerinden yapılmaktadır. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar iskur.gov.tr adresini ziyaret edip, burada açık iş ilanları butonuna tıklamalıdırlar. Ekrana çıkacak olan yeni pencerede meslek türüne büro memuru yazıp genel seçeneğini seçmeli ve ara tuşuna basmalıdırlar. Sorgulamanın tamamlanmasıyla beraber Türkiye geneli yapılacak tüm alımlar karşılarına çıkacak ve ilanların başvurularına erişim sağlanabilecektir. İlana başvuru yapmak isteyen adayların ilan şartlarına ve detaylarına göz atmaları önerilmektedir. Başvurularda adayların taşıması gereken diğer şartlar ve detaylar ilanların sayfalarında belirtilmektedir. Bu alımlarda hak mağduriyeti yaşanmaması adına İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerinde görev yapan İŞKUR iş ve meslek danışmanları aracılığıyla başvurularını gerçekleştirmeleri önerilmektedir. Adaylar başvurularını bireysel olarak da web sitesi üzerinden online olarak gerçekleştirebilmektedirler. İŞKUR ilanları ve büro memuru alımı noktasında tüm gelişmelerden ilk siz haberdar olmak, bilinmesi gereken detaylara erişim sağlamak isterseniz mobil uygulamalarımızı ücretsiz olarak uygulama mağazalarından indirebilirsiniz.

Uygulamalar için tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE