10 Bin 551 Memur Alımı İçin Açıklama! En Çok Hangi Kadrolarda Alım Yapılacak?

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına memur alımı yapılacak. 10 bin 551 personel alımı için Tarım Bakanı Ahmet Eşref FAKIBABA açıklama yaptı. Yapılan açıklamada bakanlığın en çok hangi unvanlara ihtiyaç olduğu da açıklandı.

10 Bin 551 Memur Alımı İçin Açıklama! En Çok Hangi Kadrolarda Alım Yapılacak?

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına yeni memur alımı açıklaması geldi. Bakan Ahmet Eşref FAKIBABA bir takım etkinliklere katılmak üzere önceki gün Balıkesir Bigadiç İlçesinde açıklamalar yaptı. Tarım bakanlığına memur alımı yapılacağı müjdesini veren Bakan FAKIBABA, alımlar için yazışmaların yapıldığını belirtti. Bugün katıldığı televizyon programında alımlar için yeni açıklamalar geldi. Bakanlığın hangi pozisyonlara ihtiyacının bulunduğu da açıklandı.

Bakan FAKIBABA, TRT'de canlı yayına katılarak gündeme ilişkin pek çok konuda açıklamalar yaptı. Tarım Bakanlığının memur alımı içinde önemli değerlendirmeler geldi.

EN ÇOK HTİYAÇ BULUNAN KADROLAR!

Sosyal medya üzerinden sorular üzerine TRT spikeri Bakan Ahmet Eşref FAKIBABA'ya alımlar konusunda soru yöneltti. Bakan: "Bizim ihtiyacımız var. Benim en önemli takım arkadaşlarım, mühendisler, teknikerler, teknisyendir. Bunlara gerçekten ihtiyacımız var." dedi.

Yazışmaların yapıldığını ve Bakanlığın çok sayıda personel ihtiyacının bulunduğunu, alım yapılması için gerekli adımların devam ettiğini, hükümet programındaki önceliğe göre alımların yapılacağı açıklandı. 

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2018, 17:42

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dereceli Mühendis
Dereceli Mühendis - 1 yıl Önce

Sayın Fakıbaba; Hükümet programındaki önceliğe göre alım yapılacaktır, demiş. Benim bundan anladığım şey; hiç acelemiz yok, 2016 KPSS puanınız yanacak, 2018 KPSSden sonra alım yapacağız, siz bizim için arka sıralarda geliyorsunuz, bir önceliğiniz yok, o yüzden acelemiz de yok.

Özkan can
Özkan can - 1 yıl Önce

Sulama teknikeri!

Organik tarım
Organik tarım - 1 yıl Önce

Sayın bakanım bizimde sesimizi duyun bizlerde atama bekliyor ülkemiz için çalışmak istiyoruz

Melih
Melih - 1 yıl Önce

Alımlar 2016 KPSS ilemi yoksa 2018 KPSS ilemi yapılacak bilgisi olan varmı neden ziraat teknikerlerinin neden sesini duyan yok madem alım olmuyor kapatın o zaman yazık gunah degilmi bizeee