10 Bin 500 Bekçi Alımı ve Alımların Yapılacağı İller! Bakandan Açıklama Geldi

Uzunca sürelerdir beklenen 10 bin 500 bekçi alımının, hangi illere yönelik olarak yapılacağı merak ediliyordu, bakan tarafından yapılan açıklamayla netliğe kavuşturuldu.

10 Bin 500 Bekçi Alımı ve Alımların Yapılacağı İller! Bakandan Açıklama Geldi

Geçtiğimiz aylar itibariyle Resmi Gazete’ de yaymlanan duyuruda, İçişleri Bakanığı bünyesine yapılması planlanan 10 bin bekçi alımına yönelik kadro ihdası yayımlanmıştı. Yayımlanan kadro ihdasında, 10 bin bekçi alımına yönelik sürecin netleştiği ortaya çıkmış oldu. Bu duyurunun ardından da İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından açıklamalar gerçekleştirildi.

Bakan Soylu açıklama yaptı, kadro sayısı 10 binin üzerine çıktı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından yapılan açıklamada kadro sayısının 10 bin 500 olduğu ifade edildi. Daha önceleri de yapılan açıklamalarda, bekçi alımların hangi illere yönelik olarak uygulanacağı belirtilmişti. Yüzbinlerce kişi tarafından merakla beklenen bu ilanla alakalı, merak edilen diğer bir konu olan, alımların hangi şehirlere yönelik yapılacağı sorusunu yanıtlandırmaya çalışacağız.

Bakan açıkladı, bekçi alımları hangi şehirlere yapılacak?
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, geçtiğimiz aylarda yaptığı önemli bir açıklamada, bekçi alımlarının hangi vilayetlere yönelik olduğunu kamuoyuna aktardı. Eksikliğin söz konusu olduğu vilayetlere, ancak genelinde tüm vilayetlere olacak şekilde bekçi alımlarının gerçekleştirileceği kamuoyuna aktarıldı. Bu alımlarla alakalı bilgilendirmeleri bizler de elimizden geldiği kadarıyla takip ediyor, sizlere aktarmaya çalışıyor olacağız. Tüm bekçi alımları ve başvuru süreçlerinden ilk haber alan olmak için mobil uygulamalarımızı indirmeyi unutmayınız.

Uygulamalar için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2019, 08:43

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hikmet Çakmak
Hikmet Çakmak - 2 yıl Önce

Yahu sırf bildirim göndermek için biAçıklamayı on defa evirip çevirip paylaşmayın az bişe işe yarar bişey paylaşın yav milleti umutlandırmaktan

Ömer
Ömer - 2 yıl Önce

Sayın bakanım insAllah yeni alımlar eğitim durumu
ortaokul mezunu olsun

Mursel
Mursel - 2 yıl Önce

Lütfen ikametgah şartı kalksın

vedat
vedat - 2 yıl Önce

yaş esnetilsin. emeklilik yaşı 65 vatanımızda her sey 30 ve 31 den gün almamis olmak diye ksiitlama getiriliyor. 35 yaş olmalı. cimer3 ve içişleri bakanlığına dilekçe yazın. hakkımızı alalım.

Murat
Murat - 2 yıl Önce

Ortaokul mezunu bekci alımı olsun artk bizde bu vatanın evladıyız mülakattan gecemeyenleri bırakırsınız

Ethem akgün
Ethem akgün - 2 yıl Önce

Hangi ilerde alınacak

BeKçi
BeKçi - 2 yıl Önce

umutla bekliyoruz...

Vedat
Vedat - 2 yıl Önce

Bekci istemiyoruz lutfen yasaklansin