Üniversiteye KPSS'siz Memur Alımı Yapılacak! Şartlar Nedir?

DPB'de ilan yayımlandı. Üniversite bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere memur alımı yapacağını belirtti. Başvuru şartları ve ilanın detyaları şöyledir.

Üniversiteye KPSS'siz Memur Alımı Yapılacak! Şartlar Nedir?

Devlet Personel Başkanlığı üzerinde yayımlanmış olan ilana göre Batman üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere memur alımı yapacağını belirtti. Söz konusu ilana göre Batman Üniversitesi Genel İdae Hizmetleri Sınıfında 3. dereceli kadroya 1 kişilik boşluk ile İç Denetçi alımı yapacağını ilan etti.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

- 657 sayılı Kanunun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşımak,

- Hazine ve Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından verilen “Kamu İç Denetçi Sertifikası” na sahip olmak,

- Naklen atanma talebinde bulunanlar için herhangi bir kurumda iç denetçi olarak görev yapıyor olmak veya bir kamu kurumunda çalışmakta olup iç denetçi sertifikasına sahip olmak

- İç Denetçilik mesleğinin gerektirdiği bilgi, ehliyet ve temsil yeteneğine sahip olmak.

BAŞVURULAR:

Batman Üniversitesi memur alımı başvuruları 23 Aralık 2019 tarihinde başlayacak olup en geç 06 ocak 2019 tarihine kadar yapılması gereklidir. Başvurular, Batman Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Batı Raman Kampüsü Rektörlük Binası 3. Kat BATMAN adresine şahsen veya posta yolu ile yapmaları gerekmektedir.

İLANIN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2019, 13:19
YORUM EKLE