TÜBİTAK Ön Lisans ve Lisans Mezunu Teknisyen ve Koruma Memuru Alımı Yapacak!

Resmi gazete ilanları yayımlandı. TÜBİTAK bünyesine farklı alanlarda alım yapacağını bildirdi. Ayrıca İŞKUR üzerinden ve Devlet Personel Başkanlığı üzerinde ilanlar yayımlandı!

TÜBİTAK Ön Lisans ve Lisans Mezunu Teknisyen ve Koruma Memuru Alımı Yapacak!

Türkiye İş Kurumu ve Resmi Gazete üzerinde yayımlanmış olan ilanlara göre TÜBİTAK farklı pozisyonlarda ve niteliklerde personel alımı yapacağını bildirdi. Başvurular Elektronik ortamda yapılacak ve sadece başvuru şartlarını taşıyan adaylar bu ilanlara başvuru yapabilecekler. İşin Olsa ekibi olarak sizlere bu haberimizde TÜBİTAK memur personel alımı ilanları hakkında detayları akatacağız.

KADRO DETAYLARI NEDİR?

TÜBİTAK 5 kişilik boş kadro ile Ankara ilinde Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü biriminde görevlendirme üzere Ön Lisans Mezunu Koruma Memuru Alımı yapılacağını bildirdi.

Ayrıca Lisans mezunu adaylar içerisinden ise Kocaeli ve Ankara illerinde görevlendirmek üzere 6 teknisyen alımı yapacağını belirtti.

KORUMA MEMURU ALIMI ŞARTLARI:

TÜBİTAK koruma memuru pozisyonu için 5 kişilik kadro ile alım yapacak olup şartlar aşağıdaki gibidir.

  1. T.C. Vatandaşı olmak.
  2. Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak.
  3. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak.
  4. Askerlik ile herhangi bir ilişiği bulunmamak.
  5. Silahlı Özel Güvenlik belgesine sahip olmak.
  6. Vardiyalı çalışma ve gece çalışması yapmaya engel bir durumu olmamak.
  7. Kamera sistemleri izleme/kullanma konusunda tecrübeli olmak
  8. Özel güvenlik alanında çalışmış olmak tercih sebebidir.

TEKNİSYEN ALIM İLANI:

TÜBİTAK teknisyen alanında 3 kişi Ankara ve 3 Kişi Kocaeli ilinde yapılacak. Bu yönde Teknisyen kadrosu için adaylardan aranan şartlar şöyledir.

Lisans Bölümleri Teknik Eğitim Fakültelerinin Elektronik ve Bilgisayar Eğitimi, Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği veya Elektronik ve Haberleşme Öğretmenliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
serdar
serdar - 2 yıl Önce

liseler kapatılsın hiçbir önemi yok boşa para harcaması yaptırmaktan vazgeçilsin hazine katkı sağlamayı hesaplıyorsa ünvstelerin payını artırsın oldu hiçbiryere alım yapma milletten şu bu diye lise dönemlerinde kesinti sağla istemiyoruz aga lise okumak felan