TÜBİTAK Lise, Ön Lisans ve Lisans Mezunu Dağıtıcı ve Memur Alım İlanı Yayımlandı

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı ( TÜBİTAK ) yeni memur personel alım ilanı yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre memur kadrosuna ve Dağıtıcı kadrosuna alım yapılacak.

TÜBİTAK Lise, Ön Lisans ve Lisans Mezunu Dağıtıcı ve Memur Alım İlanı Yayımlandı

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı memur personel alımı yapacağını ilan etti. En az lise mezunu düzeyinde yayımlanan ilana göre Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı ( TÜBİTAK ) farklı kadro ve niteliklerde memur personel alımı yapacak olup, Adaylardan aranan nitelikler ve başvuru tarihleri belirtildi. İşte ilanın detayları.

İlanın Detayları:

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı söz konusu ilanı Resmi Gazete'nin 18 Mart 2019 tarihli yayımda yayımladığı duyuruya göre Terörle mücadelede Yaralanan ( TMY ) statüsünde Lise Mezunu 2 Dağıtıcı, Lisans Mezunu 2 Memur ve Ön Lisans mezunu 3 memur olmak üzere toplamda 7 memur personel alımı gerçekleştirecek.

Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

TÜBİTAK alımını yapacağı memur personel adaylarından bazı nitelikler aramaktadır. Buna göre adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Lise , Ön lisans ve Lisans mezunu olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Sorumluluk sahibi ve dikkatli olmak, Ekip çalışmasına yatkın olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Ön Lisans mezunları için iki yıllık eğitim verilen yükseköpretim kurumlarından ve lisans mezunları için dört yıllık eğitim verilen bölümlerden mezun olmuş olmak şartları aranmaktadır.

Başvurular Ne Zaman Nereden Yapılacak?

TÜBİTAK personel alımı ilanı Resmi Gazete üzerinde yayımlanmış olup adaylarda başvuru işlemlerini Türkiye İş Kurumu üzerinden yapacaklardır. Adaylar başvurularına İlanın yayımlanması ile birlikte başlayacak ve en geç 22 Mart 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İlan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için Buraya Tıklayarak ilanın tam metnine ulaşabilirsiniz.

DİĞER MEMUR ALIMI İLANLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2019, 00:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bir
Bir - 4 yıl Önce

Ön lisans düzeyinde olan dan eski yükümlü veya terörle mücadelede bulunmuş istiyor