TÜBİTAK Lise, Ön Lisans ve Lisans Mezunu 55 Memur Alımı İlanı Yayımlandı

TÜBİTAK bünyesindeki memur ihtiyacını karşılamak üzere farklı alanlarda olmak üzere toplamda 55 kişilik kadro ile alım yapılacak. Şartlar ve detaylar haberimizde.

TÜBİTAK Lise, Ön Lisans ve Lisans Mezunu 55 Memur Alımı İlanı Yayımlandı

TÜBİTAK memur alımı ilanı yayımlandı. Resmi Gazetede yayımlanmış olan memur alımı ilanına göre farklı alanlarda 55 kişilik kadro ile alım yapılacak. İlanlara başvuru süreci başlamış olup detayları İşin Olsa ekibi olarak sizlerle aktarıyoruz.

EN AZ LİSE MEZUNU ALIM YAPILACAK.

  • Lisans Mezunu 35 kişilik boş kadro ile Lisans ve Ön Lisans mezunu Araştırmacı, Teknik ve Destek Personeli, Teknisyen alımı yapılacak.
  • İŞKUR aracılığı ile 3 Koruma memuru, 9 Teknisyen, 5 Şoför ve 3 Dağıtıcı alınacak.

Bu kapsamda TÜBİTAK Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu toplamda 55 personel alımı yapılacak. Bu kapsamda TÜBİTAK büyesine hem İŞKUR hemde Kendi kariyer adresi üzerinden alım yapacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

TÜBİTAK İŞKUR ve Kariyer adresi üzerinden alımını yapacağı adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Vardiyalı çalışmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Alanında tecrübe sahibi olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak" gibi şartlar aranacak.

BAŞVURULAR:

TÜBİTAK İŞKUR aracılığı ile alımını yapacağı lise, ön lisans mezunu adayları için başvuruları 05 Ekim 2020 tarihi ile 09 Ekim 2020 tarihleri arasında gerçekleştrecekler. Kariyer adresi üzerinden yapılacak Araştırmacı ve Tekniker adayları için başvurular 05 Ekim 2020 tarihinde başlamış olup en geç 26 Ekim 2020 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE