TÜBİTAK Koruma Memuru ve Şoför Alım İlanı Yayımlandı!

TÜBİTAK yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilana göre Koruma Memuru ve şoför alımı yapılacak. İşte başvuru şartları ve detaylar şöyledir.

TÜBİTAK Koruma Memuru ve Şoför Alım İlanı Yayımlandı!

TÜBİTAK personel alımı yapıyor. Yayımlanan ilana göre TÜBİTAK bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı pozisyonlarda memur alımı yapacağını ilan etti. Toplamda 5 kişilik kadro ile memur alımı yapılacak olup adayların en az lise mezunu olmaları gerekmektedir.

ALIM KADROLARI NEDİR?

TÜBİTAK 5 kişilik kadrosu ile Ulusal Metroloji Enstitüsü Kocaeli birimine Ön Lisans mezunu 4 Koruma memuru alımı yapacak.. Bir diğer kadroya göre ise, TÜBİTAK uzay Teknolojileri araştırma enstitüsü birimine lise mezunu 1 şoför alımı yapacak.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR NEDİR?

TÜBİTAK adaylardan bazı genel ve özel nitelikler talep etmektedir. Bu yönde genel olarak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Vardiyalı çalışmasına engel olabilecek bir sağlık sorunu olmamak, İletişim Becereisi gelişmiş olmak ve İfade yeteneği bulunmak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak gibi nitelikler aranır.

Koruma memuru alımı için özel olarak ise, Mesai saatleri dışında çalışma engeli bulunmamak, Tercihen 1 yıl Özel Güvenlik olarak çalışmış olmak, Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kartı sahibi olmak, Kamera sistemleri izleme/kullanma konusunda tecrübeli olmak ve Kocaeli ilinde ikamet ediyor olmaları gereklidir.

Şoför alımı için özel olarak ise, Alanında en az 5 yıl mesleki tecrübe sahibi olmak ve istenilen deneyime sahip olduğunu çalışılan işyerleri ile SGK'dan alınacak belgeyle ibraz etmek, B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip olmak gibi nitelikler aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Söz konusu ilan Türkiye İş Kurumu üzerinde ilan edilmiş olup adaylar başvurularına ilanın yayım tarihi olan 10 Haziran 2019 tarihi itibari ile başlayabilecek ve en geç 5 gün içerisinde yani 14 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden yapılacaktır. Ayrıca ilanın tam metni için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlanın tam Metni

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 09:23
YORUM EKLE