TÜBİTAK İŞKUR Üzerinden Büro Memuru Alımı Yapacak! Başvurular Başladı

TÜBİTAK bünyesine, ilan şartlarına uygun adaylar arasından yapılacak değerlendirme sürecinin ardından büro memuru pozisyonunda görev alacak memur alımları yapılmaktadır...

TÜBİTAK İŞKUR Üzerinden Büro Memuru Alımı Yapacak! Başvurular Başladı

Kamuya ve bağlı kuruluşlarına memur personel alımlarına devam ediliyor. 31 Mart 2019 yerel seçimleri öncesinde yayımlanan ilanlar arasında ilgi çeken bu ilan, İŞKUR üzerinden başvuruları toplayacak. Yürütülecek memur alımlarında başvuru yapacak adayların belirtilen şartları taşımaları durumunda, İŞKUR üzerinden başvuruları değerlendirilecek ve ilgili ilan süreçlerinin yürütülmesinin ardından adayların büro memuru pozisyonunda istihdamı gerçekleştirilecektir.

5 BÜRO MEMURU ALIMI

İŞKUR üzerinden ilana çıkan TÜBİTAK, 18 Mart 2019 tarihinde yayımlandığı bu ilanda 5 büro memuru alımı yapacağını ifade etmiştir. Büro memuru pozisyonuna yapılacak başvurular için adayların herhangi bir suçtan hüküm giymemiş olmaları, 18 yaşını aşlmış olmaları, sorumluluk sahibi ve dikkatli olmaları, sağlık raporu alabilecek, ekip çalışmasına yatkın ve kamu zararına faaliyetlerde yer almamış olması istenmektedir. Ayrıca adayların KPSS puanının da olması gereklidir. Bu pozisyona yapılacak alımlarda, terörle mücadelede yaralanan kişilere yönelik 5 kişilik kadro açıldığı bilgisi verilmektedir. Terörle mücadelede yaralanmış 5 aday, ilgili şartları taşımaları durumunda ilana başvurularını yaptıktan sonra seçilip göreve başlayabilceklerdir. Başvurularda önlisans mezunu 3, lisans mezunu 2 büro memurunun alınacağına vurgu yapılmıştır. İlanda KPSS baraj puanı bulunmamaktadır. 22 Mart 2019 tarihine kadar sürecek olan bu ilana başvurular hala devam etmektedir.

İLANA ULAŞMAK

Yayımlanan bu ilana başvuru yapmak isteyen adaylar, aşağıda yer alan bağlantıyı ziyaret ettikten sonra, belirtilen ilan numaralarını kullanarak ilanlara ulaşabileceklerdir.

İlan numaraları: 00004885682 ve 00004885679

İlan bağlantısı> https://esube.iskur.gov.tr/istihdam/acikisilanara.aspx

UYGULAMALARI İNDİR, TÜM İLANLAR CEBİNE GELSİN!

İOS> TIKLA

ANDROİD>TIKLA

YORUM EKLE
YORUMLAR
dikkat
dikkat - 4 yıl Önce

kpss puanı yok değil; minumum 1 puan şart; ilanı dikkatli okuyunuz


Sınav Kategorisi
Kamu Personel Sınavları
Sınav Adı
KPSS
Sınav Puan Türü
KPSSP93
En Az Puan Limiti
1