TÜBİTAK İŞKUR Aracılığı İle Büro Memuru Alımı Yapıyor! KPSS Baraj Puanı Olmadan

TÜBİTAK 18 Mart 2019 tarihi itibari ile yayımlamış olduğu ilana göre bünyesinde Büro memuru kadrosunda alım yapacak ve adaylardan KPSS Baraj Puan şartı aranmayacak.

TÜBİTAK İŞKUR Aracılığı İle Büro Memuru Alımı Yapıyor! KPSS Baraj Puanı Olmadan

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile 18 mart 2019 tarihli yayım ile yeni memur alımı ilanları yayımlandı. Yayımlanmış olan ilana göre TÜBİTAK bünyesimndeki memur personel eksikliğini karşılamak üzere ilan yayımlandı. Bizde İşin Olsa ekibi olarak sizlere detayları akratıyoruz.

TÜBİTAK farklı niteliklerde olmak üzere 5 Büro memur ualımı yapacak. Buna göre ilanlar yayımlandı ve adaylardan bazı nitelikler aranıyor. TÜBİTAK Terörle Mücadelede Yaralanan 5 Büro Memuru alıyor.

ADAYLARDNA HANGİ ŞARTLAR ARANACAK?

TÜBİTAK adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Ekip çalışmasına yatkın olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Sorumluluk sahibi ve dikkatli olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak şartları ve KPSS Ye girmiş olmak şatları aranacak.

Bu yönde TÜBİTAK Ön Lisans mezunu 3 Büro Memuru ve 2 Lisans mezunu Büro memuru alımı gerçekleştirecek. Lisans mezunlarından KPSSP3 ve ön Lisans mezunları için KPSSP93 puan türlerine bakılacak. Ancak adaylardan KPSS baraj puanı istenmiyor.

BAŞVURULAR:

Sözk onusu ilan İŞKUR üzerinde 18 Mart 2019 tarihinde yayımlanmış olup adaylar başvurularına başlayabilirler. Başvurular en geç 22 Mart 2019 tarihine kadar devam edecek ve adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu üzerinden gerçekleştireceklerdir.

TALEP EDİLEN BELGELER:

1. TÜBİTAK İş Başvuru Formu

2. Özgeçmiş

3. Diploma fotokopisi

4. Sağlık raporu ve terörle mücadelede yaralandığını gösteren komutanlık yazısı

*Nihai listede öncelik kapsamında gelen adayların, öncelik hakkı sahipliğine ilişkin belgelerini göndermesi gerekmektedir.

Adaylar Başvurularını https://esube.iskur.gov.tr/istihdam/acikisilanara.aspx adresine girerek, 00004885682 , 00004885679 ilan numaraları ile gerçekleştirebilirler.

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2019, 21:59
YORUM EKLE