TRT KPSS Olmadan 3 Kadrodaki Personel Alım Başvuruları İçin Son Saatler!

Türkiye Radyo ve Televizyonları TRT KPSS olmadan kendi kariyer portalı üzerinden personel alımı yapacak. 3 farklı kadroda açıklanan personel alımları 20 Ocak tarihinde saat 17:00 a kadar tamamlanacak.

TRT KPSS Olmadan 3 Kadrodaki  Personel Alım Başvuruları İçin Son Saatler!

31 Aralık tarihinde açıklanan ilanlara son başvurular geldi. Buna göre (Türkiye Radyo ve Televizyonları) TRT KPSS olmadan kendi kariyer portalı üzerinden personel alımı yapacak. Başvuru yapacak olan adayların 3 farklı kadrodaki personel alımlarına 20 Ocak 2020 tarihi saat 17:00 a kadar başvurularını tamamlaması gerekmektedir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

TRT kariyer portalına giriş yaparak, trt iş ilanlarına erişebilmek mümkün olacak. Portal üzerinden açılanan pozisyonlar, yayın tarihi ile başvuru şartları açıklanmaktadır. Adaylar online olarak bir öz geçmiş oluşturmaları gerekiyor. Üye olmalarının ardından kişisel bilgileri ve iş ile ilgili başvuru bilgilerinin girilmesi ardından ilgili ilanın altında bulunan butona basarak başvuru adımlarını tamamlayabilirler.

ALIM YAPILACAK KADROLAR NELER?

Prompter Operator , Transmission Controller ve Simultaneous Translator başvuruları devam etmektedir. Adaylar Promter operatörü alımlarında İstanbul ilinde görevlendirilecekler. Lisans mezunu olmak, iyi derecede İngilizce bilmek ve office programlarına hakim olmak bunun yanı sıra 5 yıl iş tecrübesine sahip olmak gerekmektedir. Transmission Controller alımlarında ise adaylar mobil haber aracı ile çoklu dağıtım platformlarında yayım yapacaklar. benzer kadroda 4 yıl iş tecrübesine sahi olmak, Arapçayı ana dili kadar bilmek İngilizce bilmek şartları bulunuyor. Tercüman alımlarında adaylar İstanbul İlinde TRT Word binasında görevlendirilecekler.

İlanlara erişmek için: https://kariyer.trt.net.tr/

YORUM EKLE