Toplum Yararına Programı TYP ile KPSS'siz 40 Memur alımı Başvuruları Başladı

Çanakkale Ayvacık belediyesi Toplum yararına Programı kapsamında 40 personel alımı yapacak başvurular başladı. Son başvuru tarihi ve koşulları haberimizde.

Toplum Yararına Programı TYP ile KPSS'siz 40 Memur alımı Başvuruları Başladı

Toplum Yararına Programı kapsamında bir çok kurum istihdam sağlamaya devam ediyor. Kamu kurum ve kurumları ile firmaların bir çok pozisyonda İŞKUR personel alımları alınmaya devam ediyor. Türkiye İş Kurumu adeta köprü görevi görerek Türkiyenin en önemli kurumu. İş arayan adaylar istediği şartlara göre Yüz binden en fazla açık ilanına başvuru yapabilirler. Toplum Yararı programı da Kamu Personeli Seçme Sınavı olmadan personel alımları yapıyor. İşte o ilana ilişkin detaylar..

ÇANAKKALE BELEDYESİ TYP İLE 40 PERSONEL ALACAK

KPSS olmadan TYP ile Çanakkale Belediyesi personel alımına gidiyor. Çanakkale Ayvacık Belediyesinin açmış olduğu ilan İŞKUR sitesinde yayımlandı. Başvurular bugün itibari ile başladı. Son başvuru 9 Şubat tarihinde bitecek. İşe alınacak olan personeller Çevre temizliği, Park düzenlemeleri işlerinde görevlendirilecek.

BAŞVURU KOŞULLARI

Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmadan TYP kapsamında yapılan alıma Öğrenim düzeyinde en az lise mezunları başvuru yapabilecek. Yaş sınırında ise en fazla 40 yaşında olanlar bu ilana başvuru yapabilirler. Ayrıca başvuru sahiplerinin ikamet şartında Çanakkale Ayvacık ilçesinde ikamet edenler başvuru yapabilirler

İŞKUR TYP BAŞVURULARI NASIL YAPILACAK?

İŞKUR TYP kapsamında Çanakkale Ayvacık Belediyesi 40 personel alımında başvuru yapabilmek için öncelikle İşkur e şube sitesine üye olmak ve öz geçmiş oluşturmak gerekli. Aşağıdaki linki tarayıcıdan açarak TYP numarası alanında 253223 yazarak ara diyebilirsiniz.

Başvuru için https://goo.gl/YqHCRT
TYP numarası 253223

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2019, 15:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Allah iyi etsin diyeceğim ama kul kul olmazsa Allah iyi etmez
Allah iyi etsin diyeceğim ama kul kul olmazsa Allah iyi etmez - 5 yıl Önce

Benim bildiğim millet genç personel ister burda 40 yaş sınırı var . Nasil bir mantik anlayamiyorum o kadar universite mezunu insanlar var. böyle giderse işsizlik bitmez .

Kerem
Kerem - 5 yıl Önce

Memur alınacak diyorsunuz.Park bahce bakımı diyorsunuz sonra.Nasıl memurluk herkes memur mu sayılıyor

ahmet
ahmet - 5 yıl Önce

sadece canakkale liler faydalanacaksa ne anladik