TBMM 11-17 Bin TL Maaş Aralığında Memur Alımları Yapacak! İşte Başvuru Detayları

TBMM bünyesine 11-17 bin TL maaş aralığında memur alımları yapılıyor. TBMM memur alımına başvuru şartları ve diğer detaylar haberimizde...

TBMM 11-17 Bin TL Maaş Aralığında Memur Alımları Yapacak! İşte Başvuru Detayları

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığı resmi web adresinde yayımladığı ilanda, kurum bünyesine belirtilen şartlara uyum sağlayan, ilan niteliklerini barındıran adaylar arasından memur alımı yapılacağı aktarıldı. TBMM memur alımı için adayların taşıması gereken nitelikler ve diğer detaylar, ilan kılavuzunda detaylı olarak aktarıldı. Yayımlanan tbmm memur alımı ilanı için adayların 657 sayılı kanunun 48. maddesindeki şartları taşıması, kamu zararına faaliyette yer almamış olması, sağlık problemi bulunmaması, terör örgütleriyle ismi anılmamış olması, arşiv ve güvenlik soruşturması olumlu çıkması, takım çalışmasına yatkın olması, ifade ve muhakeme yeteneği yüksek olması, temsil yeteneği güçlü olması, kendini geliştirmeye açık olması, mesleki bilgi ve tecrübe sahibi olması şeklinde özetlenebilmektedir.

TBMM memur alımı kadrolar ve maaşlar

Yazılım geliştirme personeli 11.509,96 TL 

Kıdemli yazılım geliştirme personeli 17.264,94 TL

Sistem uzmanı 11.509,96 TL
 
Kıdemli sistem uzmanı 17.264,94 TL

Siber Güvenlik 17.264,94 TL

Network Uzmanı 11.509,96 TL

TBMM memur alımına başvurular ve diğer detaylar

TBMM bünyesine yapılacak memur alımı süreci için adayların taşıması gereken şartlar ve diğer detaylara yönelik bilgilendirmelere, ilan kılavuzundan erişim sağlayabilirsiniz. İlan kılavuzuna göz atmak isteyen adaylar, aşağıda yer alan bağlantıdan daha önce hazırladığımız habere ulaşabilir, kılavuzu görüntüleyebilirler. İlana başvurular 24 Aralık 2018 tarihi itibariyle başlamış ve hala devam etmektedir. Tüm memur alımlarından ilk siz haberdar olmak için isinolsa.com sitemizi takip etmeyi, mobil uygulamalarımızı indirmeyi unutmayınız.

Uygulamalar için tıklayınız.

İlan kılavuzu için tıklayınız.

YORUM EKLE