Tarım Bakanlığına 60 KPSS ile Sözleşmeli Memur Alımı! Başvuru Şartları!

Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanlığına 4 sözleşmeli memur alımı yapılacak. Tarım Bakanlığının sınır kontrol müdürlüğüne personel alımı başvuruları başladı. Hangi unvanlarda alım yapılacak. Başvuru şartları neler? Son başvuru tarihi ve detaylarını aktarıyoruz..

Tarım Bakanlığına 60 KPSS ile Sözleşmeli Memur Alımı! Başvuru Şartları!

Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı sözleşmeli memur alımı yapacak. En az 60 KPSS puanı bulunan adayların başvuru yapabileceği alımlarda başvuru şartları da belli oldu.

Şırnak-Habur Veteriner Sınır Kontrol Müdürlüğüne yapılacak olan personeller 657 sayılı Devlet Memurları Kanununda 4/B maddesi gereğinde istihdam edilecek. Veteriner Hekim pozisyonundaki 4 kişilik alımda KPSS sıralamasında P3 puanları esas alınarak sıralamaya göre en yüksek puandan düşüğe sıralama yapılarak alım yapılacak. Adaylarda istenilen özel şartlara göre Veteriner Fakültesi Mezunu olmak, 2016 KPSS B grubu P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak isteniliyor. 

Yaş şartı: Adayların 35 yaşını doldurmamış olması isteniliyor.Erkek adayların askerlik ile ilişiği bulunmaması, vardıyalı çalışmaya engeli olmaması, güvenlik soruşturmasından olumlu sonuçlanması, görevini sürdürecek herhangi bir akıl hastalığının bulunmaması, emeklilik ve yaşlı aylığı almıyor olması şartları isteniliyor.

BAŞVURU TARİHLERİ;

Başvurular 2 Temmuz tarihi itibari ile başladı. 13 Temmuz tarihine kadar devam edecek. Değerlendirme süreci 17 Temmuza kadar sonuçlanacak. Sonuçlar 18 Temmuz tarihinde sonuçlanacak. 

İlan detayları için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 23:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
umut
umut - 4 yıl Önce

hangi sitede başvuru yapabiliyoruz