Tarım Bakanı Fakıbaba Personel Alımı Müjdesi: "Bakanlar Kurulunda Gündeme Geldi"

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Şanlıurfada katıldığı bir televizyon programında personel alımı müjdesini verdi. Tarım Bakanlığına memur alımı Bakanlar Kurulunda gündeme geldiğini aktaran Bakan Fakıbaba'nın açıklamaları haberimizde..

Tarım Bakanı Fakıbaba Personel Alımı Müjdesi: "Bakanlar Kurulunda Gündeme Geldi"

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına yapılacak personel alımları ve hangi unvanlarda alım yapılacağı adaylar tarafından beklenmekteydi. Tarım Bakanlığına memur alımı için yeni bir açıklama Bakanlığın en yetkili isminden Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba'dan geldi. Bakan Fakıbaba Şanlıurfa'da yerel bir televizyona katıldı. Burada gündeme ilişkin pek çok konuda değerlendirmelerde bulundu. Yapılan açıklamalardan önemli bir başlık ise Tarım Bakanlığı memur alımını kapsıyor.

BAKANLAR KURULUNDA GÜNDEME GELDİ!

Yerel Tv'nin konuğu olan Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba soruları yanıtladı. Personel alımı konusunda gelen soru üzerine bakanlığa yapılacak atama konusunun Bakanlar Kurulunda gündeme geldiğini aktardı. Tarım Bakanlığına alımlar için Çalışma Bakanı Jülide Sarıeroğlu'nun destek verdiğini belirtti. 

Atama bekleyen bir çok ziraat mühendisi, su ürünleri, gıda mühendisi, teknisyen, veteriner hekimin bulunduğunu, bakanlığın bunlara ihtiyaç duyduğunu, Bakanlar kurulunda atamanın yapılmazsa dezavantaj oluşturacağını aktardığını belirtti. Tarım Bakanlığına yapılacak personel alımı için yeni gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Yeni gelişmeler için İşin olsa mobil uygulamamızı ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2018, 17:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dereceli Mühendis
Dereceli Mühendis - 4 yıl Önce

Safi oyalama sözlerinden başka bir şey değil, icraat görmek istiyoruz. 2016 KPSS puanımız yanmadan alım istiyoruz demekten yorulduk. Lütfen her bakanlığın yaptığı gibi GTHB olarak sizler de bu isteğimizi seçimden önce gerçekleştirin.

Turan
Turan - 4 yıl Önce

Laboratuvar teknolojisi alımı yapılsın bekleyenler yığılma yaptı 6 yıldır

Tekniker
Tekniker - 4 yıl Önce

Hani tekniker

Muhammed
Muhammed - 4 yıl Önce

Laboratuvar teknolojisi alımı olsun 100 kişi artik

Canan
Canan - 4 yıl Önce

Alım olacak mı ne zaman bari secimden önce olsa ve laboratuvar teknoloji alımı olsa umutlar tükendi

A
A - 4 yıl Önce

Çok olur

Turan
Turan - 4 yıl Önce

Laboratuvar teknolojisi alımı yapılsın

Özkan
Özkan - 4 yıl Önce

Sulama teknikeri alımı yapılsın lütfen