Sivas Cumhuriyet Üniversitesi KPSS siz Memur Alımı İlanı Yayımlandı

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi memur alımı ilanı yayımladı. KPSS Şartı olmadan İç Denetçi Alımı yapacak. Şartlar haberimizde.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi KPSS siz Memur Alımı İlanı Yayımlandı

Üniversite memur alımı ilanı yayımlandı. Az Önce gelmiş olan ilana göre Sivas Cumhuriyet Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 5018 sayılı kamu yönetimi ve kontrol Kanunun ilgili hükümleri uyarınca İç Denetçi alımı yapılacak. KPSS Şartı aranmadan memur alımı yapılacak olup başvuru şartları şöyledir:

Kimler Başvur Yapabilecek?

Üniversiteye iç denetçi alımı için 1 kişilik kontenjan oluşturulmuş olup sadece başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvuru yapabilecek. Bu kapsamda,

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 68/B maddesinde belirtilen şartları taşımak,

Bir kamu kurumunda çalışmakta olup Hazine ve Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip olmak. (Sertifika kullanım durumunun, İDKK kayıtlarında aktif olması gerekmektedir.),

İç Denetçilik Mesleğinin gerektirdiği bilgi, ehliyet ve temsil yeteneğine sahip olmak,

Başvurular Başadı!

Üniversitenin KPSS siz Memur Alımı başvuruları başladı. 15gün içerisinde başvuru yapılacak. Bu kapsamda başvurular 24 Şubat 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 10 mart 2022 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gereklidir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını sadece Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen ya da posta yoluyla yapmaları gerekmektedir.

BAŞVURU KILAVUZU

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2022, 01:01
YORUM EKLE