Sahil Güvenlik Komutanlığı İŞKUR Üzerinden Lise Mezunu Personel Alacak! Başvurular Başladı!

Sahil Güvenlik Komutanlığı Karadeniz Onarım Destek komutanlığı (İstanbul Tuzla) İŞKUR üzerinden 3 kişilik alım yapacak. Başvurular TMY kapsamında işçi statüsünde istihdam edilecek. İşte detaylar..

Sahil Güvenlik Komutanlığı İŞKUR Üzerinden Lise Mezunu Personel Alacak! Başvurular Başladı!

Sahil Güvenlik Komutanlığına personel alımı yapılacak. Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesinden yeni yayımlanan duyuruya göre İstanbul Tuzla'da bulunan Karadeniz Onarım Destek Komutanlığına Saç ve ince saç işçisi elektrikçi ve meydancı alımı yapılacak. toplamda 3 kişi istihdam edilecek. Başvurular İŞKUR üzerinden alınacak. Adayların terörle mücadelede malul sayılmayan şekilde yararlananlar arasında alınacak. İşte başvuru şartları

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI;

Adayların T.C. vatandaşı olması, 18 yaşını tamamlaması, 2016 KPSS sınavına girmiş olması sağlık raporu ile terörle mücadelede yaralandığını gösteren yazı ile belgelendirmesi. Sağlık durumunda çok tehlikeli işyerinde çalışmasına mani olmadığına dair sağlık kurulu raporu alması, daha önce kamu kurumlarından disiplin mevzuatı uyarında ihraç edilmiş olmaması, başvuru şartlarında belirtilen suç grubundan mahkum almamış olmaması, 

Sahil Güvenlik Komutanlığının 3 kişilik en az lise mezunu personel alımında Saç ve İnce Saç İşçisi (metal işleme ustası) kadrosunda yapılacak alım için meslek eğitimi veren liselerden çelik konstrüksiyon metal doğrama bölümlerinden mezun olmak gerekecek.Elektrikçi alımlarında ise elektrik, elektrik tesisatları ve pano monitörü, elektrik elektronik endüstriyel elektrik yüksek gerilim sistemleri bölümlerinden mezun olmaları, meydancı alımlarında ise lise ve dengi okullardan mezun olmaları gerekiyor. 

BAŞVURULAR İÇİN;

Başvurular için adayların 28 Mayıs ile 6 Haziran tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu Samsun İl Müdürlüğüne müracaat etmesi gerekiyor. 

Başvuru kılavuzu için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2018, 21:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Kamat
Mustafa Kamat - 4 yıl Önce

Nasil basvuru yapabiliyoruz